Lista ocen Skoda Octavia II Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW 2008-2013 (8) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomek
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Nie jest to Maybach lecz jest bardzo dobrze. Trochę świszczy przy prędkości autostradowej i słychać silnik. W porównaniu np. do nowych konstrukcji Renault jest ciut gorszy. Największy problem tkwi w braku tzw. wygłuszeniowej szyby czołowej.
~gruby dick
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Niestety octavia nie jest dobrze wyciszona. szum wiatru od 80 km/h mnie osobiście przeszkadza. słyszalny jest tez hasał z kół. dźwięk silnika w ogóle natomiast nie przeszkadza.
~Tomek
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Świadomie wybrałem wersję na pompowtryskiwaczach, więc nie ma co marudzić. Przy 150km/h na autostradzie słychać niewielki szum za oknem, ale tego nie słychać zapewne tylko w Rolsie :-)
~T.
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Szału nie ma. Głównie ze względu na silnik na pompo wtryskiwaczach, ale to mój własny wybór. Robi się głośniej, gdy się jedzie powyżej 160 km/h, a to raczej rzadkość.
~T.
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Mój silnik, to nie CR a pompki (sam tak chciałem, tak wybrałem - jeszcze mogłem w 2009). Tyrkocze, ale mnie to nie przeszkadza absolutnie.
~Filip
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Słabo. Nie ma tragedii, ale jednak można by poprawić. Mimo wszystko nie są to dźwięki od których puchnie głowa.
~Johann91
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Jak każdy diesel - słychać wyraźnie pracę silnika, ale jest dobrze wyciszony
~Jacek
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Przy 150 km na autostradzie trudno już rozmawiać swobodnie.
Skoda Octavia II Kombi Facelifting