Lista ocen Skoda Octavia II Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW 2005-2012 (20) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotrek
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
jak do tej pory to wyrobił się tylko włącznik zamka centralnego na środkowej konsoli i naprawiałem klasykę w autach VAG ? wytarte do gołej blachy progi przez twarde uszczelki = wymiana uszczelek na miękkie. Padł też przypadkiem silniczek wycieraczek ? z tego co w Aso mówili to pojedynczy przypadek. Pękła też sprężyna w tylnym zawieszeniu. Poza tym tylko eksploatacyjne rzeczy.
~Andi
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
Miałem tylko problem z regulacją prawego reflektora - nie działała ale zrobione na gwarancji - przepaliło się podswietlenie fabrycznego i niestety słabo grającego radia. Są juz jakieś drobne luzy w przednim zawieszeniu ale na naszych drogach to norma.
~Arek
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
Jedną szpilkę w kole / piaście wymieniłem. Parę szt. żarówek wymieniłem. Teraz centralny zamek nie zamyka mi jednych drzwi - muszę zdjąć boczek i zobaczyć co się stało.
~bilki10
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
Części tanie jak barszcz za wymianę mechanicy biorą więcej niż koszt części, ale że zbytnio nie ma się co psuć to największym kosztem jest paliwo , filtry i olej ok 250 złotych.
~Bartass
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
Mimo 200tys przebiegu poza normalnym pakietem startowym czyli paski filtry oleje przewody wymienilem jedynie tuleje w zawieszeniu i poduszki silnika a i to kosztowało grosze
~Octavia II Mint
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
W nowym aucie usterki: kontrolka poduszki - poduszka do wymiany, wentylator - dopiero trzeci był ok, krzywo położona kierownica, no i te dźwięki z tapicerki beznadzieja
~tommax
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
ogrzewanie lusterek tylniej szyby padlo. jakosc elemnentow wykonanych z tworzyw sztucznych tragiczna peka wszystko i wszedzie farba sie luszczy wewnatrz
~Z. M
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
Padł panel klimatronika ,potem, szyby, gniazdo zapalniczki,wycieraczki, pompka spryskiwacza, reflektor prawy nieszczelny, itp ( jest tego )
~mxw
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
W ciągu 6 lat nic się nie zepsuło z elektroniki / uszkodziło -w wyniku polskich dróg uszkodzona spręzyna - więc wymieniono komplet.
~Ars
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
Po za wymienioną lampą stopu na tylnej szybie na gwarancji i zacinającego się czasami mechanizmu elektrycznych szyb, bez zarzutu.
Skoda Octavia II Kombi