Lista ocen Skoda Octavia II Kombi 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW 2005-2012 (22) - Widoczność

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kliczek
Kombi 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Co tu pisać... Kombi w deszczu bardzo brudzi szybę tylną. Ale tak jest w każdym kombi. Wycieraczka tylnej szyby jest duża, czyści dużą część szyby, więc nie przesadzajmy. Tak ma być. W moim przedlifcie xenon świeci tylko na mijania, bo nie jest bixenonem, więc drogowe na żarówkach halogenowych H1 były słabe. Więc zrobiłem modyfikację polegajacą na tym, że na drogowych założyłem ledowe żarówki H1 Narva. I problem rozwiązał się sam. Teraz xenon...
~kliczek
~ArekC
Kombi 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
To kombi. Przesiadłem się z Mazdy 626 sedan i postrzeganie przestrzeni wokół auta uległo nieco pogorszeniu. Może to kwestia lusterka wewnętrznego które daje obserwację tylko do obszaru tylnego okna w klapie bagażnika. W Maździe widziałem szerzej. Ach.. jeszcze przy cofaniu odczuwam pogorszenie. Nie ma jednak dramatu. W razie co czujniki parkowania przód/tył działają.
~szczurens@poczta.fm
Kombi 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
W sumie dobrze, że są czujniki parkowania z przodu i z tyłu bo w miejskich warunkach byłoby mi znacznie trudniej. Słabo widać gdzie samochód się zaczyna. Plus za duże lusterka boczne. Plus za ksenony nieocenione nocą oraz podczas mgły. Minus za gruby przedni słupek - zasłania pieszych na przejściu i zmusza do wyginania się w przód lub do boku.
~KAMYK 59
Kombi 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
WIDOCZNOŚĆ Z POZYCJI KIEROWCY DO PRZODU I NA BOLI DOBRA, DO TYŁU TROCHĘ GORZEJ BO PRZESZKADZA OSTATNI SŁUPEK-PISZĘ O WERSJI KOMBI.ALE W SUMIE I Z TYM MOŻNA SOBIE PORADZIĆ COFAJĄC NA LUSTERKA I MAJĄC PARKTRONIC.
~Kendzierzawy
Kombi 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Mam małe zastrzeżenia ale jeszcze nie doszło do sytuacji żebym nie widział gdzie jadę czy coś nadjeżdża, tylko czasami trzeba się troszkę pogimnastykować.
~cjprzemo
Kombi 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Widocznośc w porządku. Lusterka trochę za duże. W poprzedniku były mniejsze bardziej zgrabne. Ale to mały szczegół.
~antonib@tlen.pl
Kombi 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
bardzo dobra, pomagają też czujniki z przodu i tyłu które słychać, a także widać na wyświetlaczu radia
~maciekw32@op.pl
Kombi 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
troszeczkę za wysoki tył. Gdy dodałem spoiler na klapę bagażnika pozostają mi tylko czujniki parkowania
~norbi G
Kombi 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
niema rzeczy wręcz doskonałych -słópki przednie przysłaniają i tylne potczas jazdy ale da się wytrzymać
Skoda Octavia II Kombi