Oceny Skoda Octavia II Kombi 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW 2005-2012

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Skoda Octavia II Kombi 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW 2005-2012

~Dedis
Kombi 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Często jeżdżę takim autem jako służbowym. Generalnie, ciekawe auto. Mam mieszane uczucia. Mocny motor, rzucający się w oczy wygląd, kilka fajnych akcentów. Jeśli chodzi o własności jezdne to wygląda trochę szybciej niż jeździ (szczegóły niżej). Generalnie autu brakuje charakteru. Chciałoby być we wszystkim w miarę dobre. Nie jest ani komfortowe ani sportowe. A jak coś jest, do wszystkiego to... wygrywa w testach dziennikarzy... takie czasy....
~Dominik
Kombi 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Auto w wersji RS całkiem poprawne. Silnik oszczedny, a zarazem dynamiczny. 200km/h zaden problem. Przyspieszenie w wersji kombi w okolicach 8sek. Fotele swietnie trzymaja a jednoczesnie nie meczą w dlugich trasach. Zawieszenie bardzo sztywne, ale myśle ze to tylko wpływa na plus tego auta. Koszty elementów eksploatacyjnych w przystępnych cenach jak przystało na grupe VAG. Słabe wygłuszenie auta.
3,2
~RS10
Kombi 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Ech... niby fajnie ,ale porównując do 607 to marnie. Plastiki słabej jakości. Czarna wygląda fajnie. Zawieszenie twarde z wiadomych powodów, fotele od wersji RS to największa tragediaa. Polecam od razu zmienić bo po 20 minutach jazdy traci się ochotę na dalszą podróż. A tak ogólnie to autko oszczędne i ma kopa :) 220 bez problemów ,ale wiecej nie idzie :( aa no i dodam jeszcze, że wyciszenie jest koszmarne.
~Maly175
Kombi 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Po niecałym roku użytkowania zrobiłem 28 tys , coś juz mogę powiedzieć na temat tego samochodu ;) Autko rodzinne przestronne pakowne, dobrze wykonane w miare przyzwoicie, Jak sie dba to jezdzi ;)
~Maly175
Kombi 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Silnik i skrzynia dobrze ze soba wspolpracuja :D Radosc z jazdy bezcenna. (Silnik)
~piotrek405@interia.pl
Kombi 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
wszędzie dookoła, resztę załatwjają czujniki parkowania (Widoczność)
~wojtek
~Bartek