Lista ocen Skoda Octavia II (54)

3,4
~Ciochu
Hatchback 1.8 TSI 160KM 118kW
Zewnątrz Octavia wygląda ciekawie i w miarę nowocześnie. Wsiadając do środka wiemy że to auto jest po prostu "tanie" lepiej czułem się w Felicji. W Octavii jest bardzo ponuro. Rozmieszczenia głośników dokonał w fazie projektowania jakiś LAIK, który nie ma najmniejszego pojęcia o dźwięku. Na szczęście obecnie posiadam CRV :) (szczegółowe informacje w pełnej ocenie)
3,2
~Józef
Hatchback Facelifting 1.8 TSI 160KM 118kW
koszmarna niemiecka tandeta, brzydki i niewygodny, jednak z dobrym układem jezdnym i dobrym oszczędnym silnikiem.
~andrew
Hatchback Facelifting 1.8 TSI 160KM 118kW
Autko spełniło moje oczekiwania, a pod wieloma względami je przeszło. Faktycznie ma tu zastosowanie \"przemyślane rozwiązania\" Są schowki, siateczki, Wszystko działa i jest przydatne. Czujniki, systemy bezpieczeństwa, dynamika jazdy. Może jeden mankament - mało wygodna tylna kanapa. Przy dłuższej jeździe z tyłu nieco gniecie (twarda) ale to może moje odczucie ( z fotelem kierowcy, gdzie siedzę zazwyczaj tak nie jest) .
~Michal M.
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
Jestem zadowolony z zakupu - optymalny wybor - chociaz marka w Polsce nie kojarzy sie najlepiej (niezasluzenie), ale powoli swiadomosc w spoleczenstwie sie zwieksza
~Matrix
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
Niezawodny napęd 4x4 i niewielkie spalanie przy tak uniwersalnym aucie jakim jest skoda octavia 1,8 TSI 4x4 z dedykowaną instalacją LPG i potężnym bagażnikiem zasługuje w mojej ocenie na 5 gwiazdek. Auto użytkuje od pięciu lat i jestem z niego bardzo zadowolony. Auto posiada super napęd 4x4 wraz z Haldexem czwartej generacji. Nie straszne są jej wyjazdy zimową porą na narty a wręcz przeciwnie jest to sama frajda z jazdy i zabawy na śniegu....
~mirek_p1
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
Jak wcześniej napisałem samochód znakomicie się sprawuje i jestem z zakupu bardzo zadowolony. Silnik 1.8 TSI jest optymalną jednostką do tego auta i na nasze drogi. Octavie mają dobry stosunek cena/jakość i są tanie w serwisowaniu. Jak komuś nie przeszkadza logo i nie musi mieć prestiżowego auta to optymalny wybór. Jakbym kupował teraz to do genialnego silnika 1.8 TSI dodałbym DSG i napęd 4x4.
~Artur
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
Super silnik, bardzo dobra moc do masy samochodu, bardzo elastyczny, umiarkowane spalanie, bardzo cichy. Miałem wiele samochodów w tym diesle ale w tym przypadku to poezja jazdy oczywiście jak na ta klasę samochodów. (Silnik)
~TaZ
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
Naprawde jest to dobry samochód nie jest za drogi, daje frajde z jazdy jest pakowny, jest również popularny takze jezeli chcesz sie wyróżnić z tłumu, kup coś innego
~Herbata
Hatchback 1.8 TSI 160KM 118kW
Auto prezentuje się ładnie, wygląda nowocześnie. Nie jest napakowane elektroniką, jak w innych samochodach. Jak na tą chwile żadnych poważniejszych usterek (jedynie 1 ale przez moje niedopatrzenie, uderzenie i wyciek), tylko oleje i filtry. Spalanie w miescie dochodzi do 13 l / 100 km z butem. Nie narzekam, prosty w naprawie (zrób to sam). Silnik sobie radzi, poki co sie nie psuje.
~Adrian
Hatchback 1.8 TSI 160KM 118kW
Ogolnie nie polecam, chyba ze ktos ma duzo zbednej gotowki na naprawy. Jest to moje pierwsze i ostatnie czeskie auto. Od pewnego czasu staram sie tym autem nie jezdzic w dluzsze trasy bo nigdy nie wiadomo co cie czeka! A oto co sie juz zdazylo popsuc (z grubsza): 1. Przy okolo 66tys nagrzewnica sobie ´zgnila´ Koszt ponad 700zl (oczywiscie nie w serwisie) 2. Opornica z nawiewu powietrza - koszt w serwisie jest po prostu przegieciem (za glupi...