Lista ocen Skoda Octavia III Liftback 1.4 TSI 150KM 110kW 2015-2016 (17) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Robert
Liftback 1.4 TSI 150KM 110kW
Jak na razie trudno powiedzieć. Za mało zrobiłem kilometrów. Nowy silnik już na pasku rozrządu. Cichszy i nie stukający tak jak jego poprzednik w tej samej pojemności. Podobno poprzednie brały olej. Ja tego nie zauważyłem. Stan oleju jest na razie taki sam jak był. Silnik pracuje cicho i równo.
~r_gdansk
Liftback 1.4 TSI 150KM 110kW
usterki się zdarzają. Tylko dlaczego w mojej Octavii?! Po trzech miesiącach poprawiono mi oświetlenie w bagażniku. Pozostało jeszcze zidentyfikowanie przyczyn rozregulowywania oparcia fotela kierowcy, które permanentnie opada o kilka ząbków i bardzo irytuje. Póki co, nie naprawiono.
~bartek
Liftback 1.4 TSI 150KM 110kW
nowe auto nie ma uwag, trzeszczy plastik w jednym miejscu przy słupku A, no i ten dźwięk rozkładanych elektrycznie lusterek, rzęzi to jak jakaś chińska zabawka. Pamiętaj kliencie, masz części VW, ale do jakości Audi sporo brakuje i musisz bezahlen.
~Nigdy więcej Skody
Liftback 1.4 TSI 150KM 110kW
Klimatyzacja, która nie wyrabia przy słońcu i 26 stopniach na zewnątrz zdecydowanie nadaje się do naprawy (chyba, że ten model "tak ma").
~MCiech89
Liftback 1.4 TSI 150KM 110kW
Wymiana chłodnicy - kamień z autostrady zrobił nieszczelność. Szkoda, że nie ma jakiejś siatki ochronnej przed chłodnicą.
~Marek
Liftback 1.4 TSI 150KM 110kW
Na razie nic się nie dzieje ale będę pozytywnie zaskoczony jak zrobię powiedzy 150 kkm bez awarii jak w poprzednim Civicu.
~MCiech89
Liftback 1.4 TSI 150KM 110kW
Samochód nowy. Gwarancja jest przedłużona o 2 lata/120 tys km. Powinno być dobrze. A jak będzie zobaczymy:) Póki co brak usterek.
~Adam
Liftback 1.4 TSI 150KM 110kW
4100 przejechanych - za szybko poczekamy zobaczymy... Wczesniej mialem 308 pierwsza awarie mialem przy 180 tys. Skoda... Zobaczymy :-)
~Michał Z
Liftback 1.4 TSI 150KM 110kW
Póki co, to oczywiście brak. Jeśli się coś pojawi, to uczciwie, bez koloryzowania opiszę za rok :)
~guappo
Liftback 1.4 TSI 150KM 110kW
Na chwile obecną bez żadnych nawet drobnych usterek.
Skoda Octavia III Liftback