Lista ocen Skoda Octavia III Liftback 1.4 TSI 150KM 110kW 2015-2016 (18) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał Z
Liftback 1.4 TSI 150KM 110kW
Przestrzeni dla kierowcy i pasażerów jest aż zanadto (tzn. od przybytku głowa nie boli). Jest tyle samo, a nawet może odrobinę więcej miejsca co w leciwym Passacie. Mam 190 cm wzrostu. Komfortowo ustawiam fotel przed kierownicą i z luzem siadam za sobą. Zostaje mi jeszcze ok. 10 cm przed kolanami. Z tyłu mamy fotelik RWF (mocowany tyłem 9-18 kg). Przed fotelikiem komfortowo mogę ja sam usiąść (kolega w Focusie ma taki sam fotelik i przedni...
Liftback 1.4 TSI 150KM 110kW
Duużo miejsca, a bagażnik jest giga. To był w sumie jeden z elementów decydujących o zakupie tego samochodu. Z przodu nie narzekam na miejsce. Przy wzroście 187cm nie mogę odsunąć się całkiem do tyłu bo mam za daleko;) Łatwo znaleźć odpowiednią pozycję. Z tyłu za mną spokojnie mieści się 2 metrowa osoba. Z tyłu uwagę zwraca niestety za duży tunel środkowy. W bagażniku mogę polecić dwustronną matę. Na okres zimowy miałem stronę gumową. Bardzo...
Liftback 1.4 TSI 150KM 110kW
Samochód zapewnia dużo miejsca zarówno z przodu jak i z tyłu. Uwagę zwraca ogromny bagażnik (w liftbacku 590 l), pozwalający dużo spakować. Jest ustawny. Jest kilka haczyków na torby z zakupami. U mnie jest podwójna mata podłogi z częścią gumową, która bardzo przydaje się w okresie zimowym.
~bartek
Liftback 1.4 TSI 150KM 110kW
miejsca mnóstwo, niestety fotele są raczej słabe, chociaż wygodne nie trzymają na boki, a przechyla na zakrętach wyraźne, tylna kanapa dość cienkie te gąbki, nieco twardo, siedziska za krótkie, no i ten gigantyczny tunel po środku, sprzedaż 3% aut 4x4 nie może być kosztem pozostałych 97% użytkowników,
Liftback 1.4 TSI 150KM 110kW
Wystarczająco miejsca. Duży bagażnik, aczkolwiek żałuję że nie mam kombi. Jedna córka, a można załadować bagażnik maksymalnie. Na plus dwustronna mata. Pomocne elementy z rzepami. Sporo haczyków we wnętrzu i bagażniku.
~r_gdansk
Liftback 1.4 TSI 150KM 110kW
Tu nie ma na co narzekać. Więcej miejsca w tej klasie oferuje tylko Toyota Corolla. Przestrzeni dla kierowy i pasażerów jest dużo. Dodatkowo drzwi otwierają się bardzo szeroko co ułatwia życie ze Skodą.
~guappo
Liftback 1.4 TSI 150KM 110kW
Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów to również znak firmowy Skody. Mam niemal 2m wzrostu i mieszczę się bez problemu, zarówno od strony kierowcy jak i pasażera.
~Maciej
Liftback 1.4 TSI 150KM 110kW
samochód wygodny. w porównaniu z wersją I to z tylu miejsca jest baaardzo dużo. siedzenia z przodu bardzo poprawne. kierowcy powyżej 180 nie powinni narzekać
~Mariusz
Liftback 1.4 TSI 150KM 110kW
Jako ojciec 2ki dzieci - nie mamy najmniejszego problemu z miejscem nawet na długie wycieczki. Każdy jedzie w wysokim komforcie.
~Nigdy więcej Skody
Liftback 1.4 TSI 150KM 110kW
Miejsca w kabinie jest wystarczająco, za to wielkość bagażnika zasługuje na pochwałę - jest ogromny.
Skoda Octavia III Liftback