Lista ocen Skoda Octavia III Liftback 1.4 TSI 150KM 110kW 2015-2016 (19) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał Z
Liftback 1.4 TSI 150KM 110kW
Wyciszenie jest na poziomie właśnie 15-letniego Passata. Jazda w mieście - cisza i spokój. Do 120 km/h jest jeszcze bardzo komfortowo. Jazda na autostradzie ok. 140-150 km/h sprawia, że już słyszymy szum powietrza i opon, ale jest to na znośnym poziomie. Wciąż nie muszę podgłaśniać muzyki, albo możemy spokojnie (bez podnoszenia głosu porozmawiać). Przy 180 km/h szum jest już spory - głośniej muzyka :) coś za coś. Silnik na postoju i...
Liftback 1.4 TSI 150KM 110kW
Dla mnie wystarczająco, aczkolwiek przydałoby się większe wyciszenie kabiny. Robi się głośno tylko gdy silnik jest na wysokich obrotach i/lub gdy wysoka jest prędkość. Nie wiem czy zmieniłoby coś wyciszenie maski, bo wyprodukowany samochód nie miał tego dodatku. Ogólnie podczas codziennej jazdy jest dobrze. Nie narzekam.
Liftback 1.4 TSI 150KM 110kW
Tu najgorzej. Drzwi mają tylko po jednej uszczelce. Często mam odruch domykania zamkniętych okien. Najgorzej w mieście Maska bez izomaty. Trzeszczące czasami zawieszenie i wnętrze. Sam silnik prawie niesłyszalny. Plus jedynie taki że szybko wychwytuję nietypowe dźwięki świadczące o zużyciu jakiś elementów;)
Liftback 1.4 TSI 150KM 110kW
Dla mnie doskonale. Na wolnych obrotach silnika praktycznie nie słychać. Z uwagi na docieranie i swój styl jazdy nie jeżdżę ponad 150 km/h, więc nie odnotowuje nadmiernego hałasu. W codziennej eksploatacji jest bardzo dobrze. Dla mnie dźwięk silnika (delikatne mruczenie) jest przyjemny.
~r_gdansk
Liftback 1.4 TSI 150KM 110kW
jest cicho. do 120km/h nawet bardzo cicho. 140 to już hałas wiatru, a powyżej w tej klasie to norma, że jest głośno. Ale i tak można rozmawiać bez wydzierania się do pasażera. Nie wiem jak jest u konkurencji w tej klasie.
~guappo
Liftback 1.4 TSI 150KM 110kW
Samochód idealnie wyciszony do 100 km/h, od 100-200 km/h słychać szum, a z prędkościami autostradowymi 140/h jest już głośno.
~bartek
Liftback 1.4 TSI 150KM 110kW
do 3000obr jest ok, silnik cichy, zawieszenie nie hałasuje, jednak na autostradzie powyżej 130km/h szumy toczenia bardzo słyszalne,
~Robert
Liftback 1.4 TSI 150KM 110kW
Z silnikiem benzynowym jest bardzo cicho. Słychać tylko szum opon. Na wolnych w kabinie nie slychać odgłosów silnika.
~daniel
Liftback 1.4 TSI 150KM 110kW
tu mogłoby być lepiej. w końcu to nie klasa premium no ale zle nie jest i to nie auto za 200 tys
~Nigdy więcej Skody
Liftback 1.4 TSI 150KM 110kW
Auto jest słabo wyciszone, a do tego słychać w kabinie pracę sprzęgła oraz skrzyni biegów!
Skoda Octavia III Liftback