Lista ocen Skoda Octavia IV Kombi (39) - Karoseria

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~antyPIS
Kombi 2.0 TDI 150KM 110kW
Kwestia gustu ale nadwozie nie jest szczytem finezji. Od taki wyciosany siekierą trapez bez polotu. Oczywiście to kwestia gustu, ale jest mnóstwo ładniejszych samochodów. Na pewno nowej OCTAVII nie kupuje sie oczami..Za to nadwozie tradycyjnie dla skody jest przestronne i praktyczne. Trochę dokucza mocno pochylona tylna szyba co utrudnia widoczność do tyłu, a kamera cofania ma beznadziejną jakości co chwilę się zacina...
~Paweł
Kombi 1.5 TSI 150KM 110kW
Spasowanie elementów ok. Ale trzaska tylna klapa. 2 krotnie zmieniane odboje i nic nie dało. Sam podkleiłem ją filcem... Drodzy Państwo: filc w samochodzie za 156 tys zł!! Sądzę, że nowe Dacie są lepiej złożone. Lakier jest ekologiczny jak we wszystkich nowych autach. Trzeba z tym żyć.
~Mati
Kombi 1.5 TSI 150KM 110kW
Jest słabo mam setki mikro odprysków wygląda to tak jak gdyby igłą ktoś pokuł maskę błotniki itp. sporo jest też większych odprysków na masce i szybie przedni i to mnie najbardziej dziwi bo autem nie jeżdżę szybko ze względu na fatalne prowadzenie .
~e_gregor@interia.pl
Kombi 1.5 TSI e-Tec Mild Hybrid 150KM 110kW
W końcu octavia jakoś wygląda. Lakier miękki i łatwo się rysuje. Spasowanie takie sobie. Maską trzeba na prawdę ostro trzepnąć, żeby załapał czujnik zamknięcia pokrywy bo inaczej mamy komunikat na desce.
~Adam
Kombi 2.0 TDI 150KM 110kW
Auto z zewnątrz prezentuje się naprawdę dobrze. Przeskok stylistyczny jeśli chodzi o Octavię i osobiście uważam, że to jedne z ładniejszych kombi na rynku.
~GrzegorzMraun
Kombi 1.5 TSI 150KM 110kW
Nie wiem auto nowe po 50 tyś km zobaczymy co będzie bo blacha jak inni w firmie mówią cieniuteńka jak nigdy .
~Hoswood
Kombi 1.5 TSI e-Tec Mild Hybrid 150KM 110kW
Jeszcze nie rdzewieje, natomiast jakość wykonania jak spasowanie przypomina Skodę Favorit
~X
Kombi 1.5 TSI 150KM 110kW
Sporo małych zarysowań nie wiem nawet jak się pojawiły i odpryski dach i maska maskę rozumiem ale dach ?
~CeeJay87
Kombi 1.5 TSI 150KM 110kW
Nie zauważyłem żadnych problemów z lakierem czy spasowaniem poszczególnych elementów.
~Krzychum
Kombi 2.0 TDI 115KM 85kW
Najlepsza część samochodu, obszerna, całkiem nieźle wygląda i ogólnie nowoczesna.
Skoda Octavia IV Kombi