Lista ocen Skoda Octavia IV Kombi (29) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 43 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kotpete
Kombi 1.0 TSI 110KM 81kW
Jest jakiś problem z zajęciem miejsca. Mam 184cm wzrostu, daję fotel na średnią wysokość i mam za nisko podparcie pod lewą rękę, w dodatku łokieć wystaje mi z niego i zahacza o ten środkowy słupek, który oddziela przednie drzwi od tylnych (pewnie kwestia krótkich drzwi przednich). Odległość od kierownicy mam ok, ale mam dziwne ułożenie nóg względem pedałów (naciskam na nie jakby z góry a przecież nie siedzę wysoko), jest tam też mało miejsca...
~Adam
Kombi 2.0 TDI 150KM 110kW
Przestrzeń to konkurencja w której Octavia jest naprawdę mocna. Golf 7 Variant którym jeździłem wcześniej był zdecydowanie mniej obszerny. Octavia okazuje się sporo pakowniejsza od wielu aut z segmentu D, nie ustępując niczym liderom takim jak Passat czy Superb. Okazjonalnie korzystam z BMW serii 5 z roku 2018 w wersji sedan i nawet tak duże auto sprawia wrażenie ciasnego w porównaniu do Octavii.
~Arkos
Kombi 1.5 TSI e-Tec Mild Hybrid 150KM 110kW
Bardzo dużo miejsca zarówno z przodu jak i z tyłu. Mam 180 cm wzrostu i nie mam problemu żeby wygodnie usiąść za samym sobą. Trzecia osoba na tylnej kanapie- jak wszędzie- usiąść usiądzie ale czy to będzie komfortowe dla kogokolwiek?
~Krzychum
Kombi 2.0 TDI 115KM 85kW
W tej klasie to jeden z największych wewnątrz samochodów bardzo mocno zbliżający się do klasy D ale podawane wartości pojemności bagażnika są mocno zawyżone. Bagażnik wielkości Focusa i Astry.
~Jacek
Kombi 2.0 TSI 190KM 140kW
Samochód jest wedle zafcuf powiększonym Golfem. Jeździłem Golfem 8 kombi i Octavia jest większa. Ilość miejsca jak na kompakt jest przyzwoita ale to wciąż kompakt
~Trs
Kombi 1.5 TSI 150KM 110kW
Wygodnie pomieści 4 pasażerów z bagażami. Przepastny bagażnik plus za haczyki na zakupy i wyposażenie bagaznika
~WojtekS2008
Kombi 1.5 TSI 150KM 110kW
Octavia zbudowana na golfie daje rade. 5 osobowa rodzina, w ostateczności box lub rowery na dachu i połyka kilometry.
~Dymek
Kombi 2.0 TDI 150KM 110kW
Jeden z największych atutów Octavii. Jak na tę klasę ogromna przestrzeń, bez problemu wożę rodzinę 2+2 na wakacje itp.
~Rc
Kombi 1.5 TSI e-Tec Mild Hybrid 150KM 110kW
Dużo miejsca z przodu i z tyłu. Cztero osobową rodzina spokojnie może podróżować nawet w dalekie trasy.

Usterki Skoda Octavia IV

Skoda Octavia IV – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Paweł
Kombi 1.5 TSI 150KM 110kW
To jest Skoda więc przestrzeń to jej główny atut. Pod tym względem jest chyba najlepiej w klasie.
Skoda Octavia IV Kombi