Lista ocen Skoda Octavia IV Liftback (44) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 42 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysztof
Liftback 1.5 TSI EVO 150KM 110kW
Ze względu na ilość problemów technicznych cena mogłaby być niższa. Wybór dodatkowych pakietów przy kupnie nowego samochodu też ceny zbyt wysokie.
~Sławomir
Liftback 1.5 TSI EVO 150KM 110kW
To już nie tania Skoda, bo za średnio wyposażoną Octavię trzeba wydać ponad 100 tys.zł. Jakość w stosunku do ceny niestety słaba.
~Użytkownik
Liftback 1.5 TSI EVO 150KM 110kW
Auto z ogromnym zmarnowanym potencjałem niedopracowane i zrobione zgodnie z zasadą maksymalizacja zysków kosztem kupującego .
~krzysiek
Liftback 1.0 TSI EVO 110KM 81kW
Jakość wysoka i cena też, ale na rynku nie ma dla mnie lepszego auta tak pakownego z automatem i tak wykończonego za te sto tysięcy.
~Maciek
Liftback 1.5 TSI EVO 150KM 110kW
Nie jest tania, ale za takie same pieniądze można kupić małego crossovera z małym bagażnikiem.
~Tomako
Liftback 1.5 TSI e-Tec Mild Hybrid 150KM 110kW
155.000 wydaje się dużo za samochód klasy compact gdzie brakuje choćby nawigacji w podstawowym wyposażeniu
~Bernadetta Janczarek Mazur
Liftback 2.0 TDI 150KM 110kW
myślę, że w dzisiejszych czasach to mieliśmy ostatni dzwonek na dobrą cenę - styczeń 2021,
~Bernadetta Janczarek Mazur
Liftback 2.0 TDI 150KM 110kW
~Jerzy
Liftback 1.5 TSI EVO 150KM 110kW
Samochód Skoda octavia Style 1,5 150 KM zrobiona jest perfekcyjnie, jak narazie jest to dobry wybór.

Usterki Skoda Octavia IV

Skoda Octavia IV – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~tewu
Liftback 1.5 TSI EVO 150KM 110kW
Tanio nie jest: po rabatach różnica do "bliźniaczo" podobnej O3 z 2019 roku to plus 13 k.
Skoda Octavia IV Liftback