Lista ocen Skoda Superb I 2.0 TDI DPF 140KM 103kW 2004-2008 (12) - Całokształt

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~oskar
Sedan 2.0 TDI DPF 140KM 103kW
Nie wiem dlaczego niektórzy użytkownicy tak narzekają.Zauważyłem z przykrością a dotyczy to już kilku aut,że samochody z naszych polskich salonów to zupełnie inne auta.Są po prostu gorszej jakości.Ja się pochwalę.Otuż moja skoda jest w wersji Laurint&Klement i posiada wszystko łącznie z solar dachem.Sprowadzona z Francji z przebiegiem 5600 km.Sprawuje się jak narazie bez zarzutu i jedyne co wymieniłem na dystansie tych ok.20000 km to olej z...
Sedan 2.0 TDI DPF 140KM 103kW
wszystko ok. tylko lekko mnie wnerwia ten fotel. zbyt komfortowy. ale moze zbytnio narzekam. jednakze cos mi chodzi po glowie o zamiance na cos z wyzszym siedliskiem dla tylka jak np. s-max. ale to sie jeszcze zobaczy . poz atym nie mam wiekszych uwag, zjezdzilem ty autem pol Europy i na trasach spisuje sie extra. ten samochod kocha trase i polykanie nastepnych km.
~skoda
Sedan 2.0 TDI DPF 140KM 103kW
Tak jak już pisałem powyżej. Auto wygodne, duże. Niestety wieczne problemy z silnikiem nie pozwalają cieszyć się zaletami samochodu. Strach gdzieś dalej jeździć bez pakietu assistance. Zastanawiam się dlaczego ludzie się tak zachwycają produktami koncernu VAG. Silnik 2,0 TDI PD z DPF to totalna kompromitacja. Chyba nie ma obecnie bardziej awaryjnego diesla.
Sedan 2.0 TDI DPF 140KM 103kW
zamienilem superb'a1.8t na disel'ka 2.0 tdi i jak na razie jestem zachwycony tym autem . znajomi mi odradzali i pukali sie w glowe czemu znow biore takie samo auto, ale to cos innego inna kultura jazdy i... co powiedziec polecam kazdemu!!!!
~wooolf
Sedan 2.0 TDI DPF 140KM 103kW
Samochód, do którego trudno znaleźć jakieś większe zastrzeżenia, bez konkurencji na rynku w swoim przedziale cenowym, niezawodny, oszczędny, jedynie razi parę rozwiązań z epoki przełomu wieków, które na pewno zostaną wyeliminowane w następcy.
~Andrzej
Sedan 2.0 TDI DPF 140KM 103kW
Jak za takie pieniądze, to czy można spodziewać się czegoś lepszego? Bez wielkich fajerwerków i wodotrysków jest to samochód, którym przyjemnie i bezpiecznie można jeździć.
~mak
Sedan 2.0 TDI DPF 140KM 103kW
Dobrze samochód sprawdza się na trasie, bardzo wygodny, dobrze jeździ na oponach 16/205. Polecam
~NAMLOK
DROBIAZGOWE USTERKI MNIE WYKANCZAJA JAK NA 3 LATKA ZBYT DUZO TEGO
~fenix261
Sedan 2.0 TDI DPF 140KM 103kW
za taką cenę nie kupisz tak wspaniałego i oszczędnego samochodu z tego segmentu
Sedan 2.0 TDI DPF 140KM 103kW
ocena ogolna 4 z duzym+. z auta jestem zadowolony i polecam kazdemu zainteresowanemu