Lista ocen Skoda Superb I 2.0 TDI DPF 140KM 103kW 2004-2008 (12) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Daniel
Sedan 2.0 TDI DPF 140KM 103kW
Największy plus tego auta. Jestem wysoki więc fotel dość daleko odsunięty i bez problemu ktoś mojego wzrostu może usiąść za mną. Jedyny minus to wnęka bagażnika. Z wózkiem dziecięcym trzeba pokombinować. Sam bagażnik bardzo duży, ale ta wnęka trochę utrudnia załadowanie go.
~namlok
Sedan 2.0 TDI DPF 140KM 103kW
duzo duzo jej wszedzie dookola. jedno co mnie lekko ENERWUJ :) to zbyt komfortowe siedzienia, dupsko mi sie zapada(120kg) i po jakis 300km ciglej jazdy idzie to odczuc. wolalem kubelki w 1.8T.przy fotelu na maxa podciagnietego do gory malo miejsca pod kierownica (2 m wzrostu)
~Andrzej
Sedan 2.0 TDI DPF 140KM 103kW
Regulowana kierownica, regulowane fotele - czy można o coś więcej prosić? Gdy siadłem z tyłu, to pozazdrościłem pasażerom - mają tak wiele przestrzeni.
~namlok
Sedan 2.0 TDI DPF 140KM 103kW
mam 2 m wzrostu wiec potrzebuje miejsca, i mam go tam aczkolwiek przy maxymalnym podniesieniu fotela jest juz ciezko zmiescic nogi pod kierownica.
~michalzoledz@onet.eu
Sedan 2.0 TDI DPF 140KM 103kW
Cos niesamowitego ile miejsca jest w tym samochodzie. Zarowno z przodu jak i z tylu, i do tego bardzo szeroko otwierajace sie drzwi.
~wooolf
Sedan 2.0 TDI DPF 140KM 103kW
Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów to wartość, dla której powstał Superb, więc pytanie nie na miejscu ;)
~mac
Sedan 2.0 TDI DPF 140KM 103kW
Drugiego samochodu z taką ilością miejsca nie ma chyba, że ciężarówka :-)
~skoda
Sedan 2.0 TDI DPF 140KM 103kW
Tutaj ocena maksymalna. Miejsca wszędzie pod dostatkiem
~fenix261
Sedan 2.0 TDI DPF 140KM 103kW
miejsca dużo z przodu a z tyłu jeszcze więcej
~oskar
nie może być lepiej