Lista ocen Skoda Superb II (169) - Całokształt

Na liście zabraknie 62 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał
Kombi 3.6 FSI 4x4 260KM 191kW
Super auto rodzinne, wszystko się mieści, można dziecko zapiąć w foteliku wchodząc do tyłu bo jest tyle miejsca na nogi. Bagażnik ogromny!
~Tomek_BB
Kombi 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Przyzwoity, wygodny samochód ale nie dorównujący jakością VW. Dużo drobnych i drażniących usterek elektroniki, na szczęście auto zawsze jedzie.
~superb_truper
Kombi Facelifting 1.8 TSI 160KM 118kW
4,6 - dobrze z wielkim plusem. Znakomite auto za nieduże pieniądze. Jeżeli ktoś nie przywiązuje się zanadto do logo, to jest to samochód prawie idealny.
~Marek
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Nie polecam, jak szybko sprzedałem Mondeo tak szybko chce je kupić ponownie.Tzw bubel w większym pudełku, przykro tyle pieniędzy za to płacić :/
~Pawełs
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
Nie polecam tego samochodu, po przejechaniu 100 tys plastiki skrzypią, wykonanie jest faktycznie tandetne, choć w Leganza było podobnie.
~RAFAL TAXI
Sedan 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
Genaralnie jestem bardzo zadowolony. Mysle ze nie moglem lepiej wybrac auta na TAXI. Mega przestrzen, niskie koszty utrzymania, duzy komfort i wygoda.
~Bania
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
jestem z samochodu ogole bardzo zadowolony, skrzynia rewelacja, wygoda, przestrzen. tylko trzeba bardz odbac o lakier i bezowa skore, predko sie brudzi!
~Łukasz
Sedan Facelifting 3.6 FSI 260KM 191kW
Auto godne polecenia, szczególnie na trasy i wypady za granicę. Pochłania wszystko co się weźmie a nawet grubą teściową się zapakuje.
~Bombel
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Bardzo wygodny i przestronny samochód przez 3 lata oprócz rzeczy eksploatacji bez awaryjny i bez wkładu finansowego
~buzet@op.pl
Sedan 1.9 TDI PD 105KM 77kW
nic się nie psuje. Jakieś drobne wymiany w zawieszeniu. Przy 350 tys. wymieniona dwumasa, chociaż jeszcze trochę mogła wytrzymać.