Lista ocen Skoda Superb II (169) - Całokształt

Na liście zabraknie 62 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~cichy78
Kombi 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Ci którzy się czepiają, albo są od konkurencji, albo przesiedli się z samochodów klasy wyższej, albo oczekiwali, że będą się tak samo czuli jak w poprzednim samochodzie (ergonomia). O ile nie pojawią się jakieś usterki będę cieszył się jazdą do momentu sprzedaży. Najlepiej udać się na jazdę próbną - polecam.
~Adrian
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Samochód niesamowity w każdym calu. Jak na razie przejechane jest ok 4800km dlatego też nie mogę się wypowiedzieć na temat usterek których po postu nie ma. Polecam wszystkim niedowiarkom choćby jazdę próbna przed wyborem kupna samochodu podobnych gabarytów.
~Michał
Kombi 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
do tego co poniżej. chyba pomyliłeś forum fiata tipo. przeguby tyle razy to nawet w syrenie nie padały. nie miałem żadnej z tych usterek w supce. wyrzuć g. kup superba i dołącz do grupy zadowolonych użytkowników. widziałem supki jeżdżą w policji, straży granicznej, wojsku i bor.
~Tak i Nie
Sedan 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
auto dość ciekawe ale to za mało kłopoty z elektroniką spora awaryjność bardzo kiepskie materiały plastikowe i tapicerskie a za taką kwotę to można sobie wybierać a tu nie dosyć że utrata wartości ogromna to ciągle nawala Auto niedopracowane i przereklamowane. Nie polecam.
~Hubi
Kombi 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Duże przestronne auto z dynamicznym silnikiem, trochę ciężkie. Skrzynia szybka choć ruszanie mało płynne. Duże, ledwo mieści się pod marketem. Komputer spalania oszukuje od 0,6 do 0,8 litra, sprawdzone (tankowanie do pełna i znów tankowanie do pełna).
~Sebastian Nowak
Sedan 1.4 TSI 125KM 92kW
Auto budżetowe dla księgowego. Gigantyczne wnętrze. Dyskusyjna, chwilami nudna stylistyka, marne materiały wykończeniowe, rozsądna cena i przyzwoity poziom niezawodności. Uwaga na silniki benzynowe! Dobre osiągi są okupione niskim poziomie niezawodności.
~Dawido K
Kombi Facelifting 1.8 TSI 160KM 118kW
Ogólnie auto oceniam na 4++. Kilka rzeczy zaskoczyło bardzo pozytywnie niemniej były też rozczarowania. Najbardziej jestem zadowolony z wyboru koloru czyli cappuccino beige. W połączeniu z ciemnymi szybami i czarnym dachem panoramą wygląda bosko.
~Craker
Sedan Facelifting 2.0 TSI 200KM 147kW
Mimo super poprawy jakościowej Czesi nadal robią tanie kopie VW a kopie to kopie i dobre nie będą. Silnik fatalny, jakość wykonania przeciętna, utrata wartości powala ( bo skoda traci 60 % ) Plusy ergonomia, wielkość, wygodne siedzenia .
~Imroath
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
Auto idealne dla naszej rodziny z 2 dzieci, czesto jezdzacych na weekend do rodzicow albo na wycieczki czy wakacje. 1.8TSI + DSG spisuje sie znakomicie, nie mozna nic zarzucic temu tandemowi. Wnetrze w wersji platinium i dodatkami rozpieszcza jakościa.
Dziennik kosztów dla Skoda Superb II
9,3
~dao
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
Gdyby nie wygląd to 5, ale niestety to auto wygląda okropnie. Dostałem je jako służbowe po szafie, 50 kilkuletnim małym grubasie. Jemu pasowało idealnie, pewnie zależało mu, aby duuugim autem zamaskować swoje kompleksy. Ja nigdy bym go nie kupił.