Lista ocen Skoda Superb II (169) - Całokształt

Na liście zabraknie 62 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jakub
Sedan Facelifting 1.8 TSI 160KM 118kW
Ekonomiczne i przestrzenne autko. Dość małe spalanie, użytkowane głównie w trasie. Póki co spalanie waha się w granicach 5-6 litrów na 100km. Trafiłem na bardzo zadbaną sztukę po leasingu :)
~Sylwek
Kombi Facelifting 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
Auto moim zdaniem jest bardzo dobre dla rodziny 2+2. Ogromna przestrzeń dla pasażerów. Wielki bagażnik. Idealne auto na dalekie trasy. Kiepsko sprawuje się w mieście ze względu na swoją długość.
~Tomek_BB
Kombi 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Dobre auto o wysokim komforcie jazdy i całościowo zawsze na chodzie. Ocenę obniżają liczne drobne usterki elektryki oraz nie do końca pewna praca skrzyni DSG. Poważne wątpliwości budzi też wysokie spalanie.
~Aleks
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Jeżdżę non-stop już ponad 25lat, jeździłem różnymi markami (M190D też), ale Superb zaskoczył mnie totalnie. Za cały okres eksploatacji, spalona jedna żarówka i wymiana czujnika temp. w klimie.
~Krzysztof
Kombi 1.8 TSI 152KM 112kW
Duży i komfortowy samochód z potężnym bagażnikiem dla osób praktycznie podchodzących do samochodu. Jeśli ktoś szuka finezji linii nadwozia czy wow po zajęciu miejsca za kierownicą - pomylił adres :)
~Jacek
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Bardzo dobry samochód za przyzwoite pieniądze. Jedyna usterka to wadliwa żarówka migacza. Drobiazg ale ASO szukało przyczyny na 5 wizytach. Tak to jest jak wierzy się w diagnozę komputera.
~amos69
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
Jestem zadowolony. Wszystko na swoim miejscu. Dobrze wykonane. W mojej wersji jest wnetrze Ivory/black. Wymienilem plastikowe elementy pokrycia slupkow srodkowych byly czarne i gryzlo sie to z tapicerka drzwi.
~Lucman87
Sedan Facelifting 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Autko polecam wszystkim wysokim kierowcą i rodzinom 2+2. Planując dalekie podróże zawszy myślę, że pojadę moją Skodą. Świetne auto, ale koniecznie bez DSG.
~Grzesiek
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Auto stosunkowo duże, fajnie się prowadzi, nie sprawia kłopotów i stosunkowo mało pali. Ma dużą ilość przydatnych drobiazgów (np. podświetlane klamki, parasol w drzwiach itp.
Dziennik kosztów dla Skoda Superb II
9,3
~Sloowianin
Sedan Facelifting 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Auto przyzwoite, ale bez większych fajerwerków. Na plus - ilość miejsca dla pasażerów i wygodna tylna kanapa. Na minus - wykończenie. Plastiki lubią od czasu do czasu zaskrzypieć.