Lista ocen Skoda Superb II (169) - Całokształt

Na liście zabraknie 62 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zbyszekruba
Kombi 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Skoda Superb kombi oferuje ogromne możliwości, zwłaszcza dla wysokich osób i większej rodziny. Samochód w wersji kombi idealnie się nadaje na auto służbowe, ma stonowany elegancki wygląd i ogromną przestrzeń w bagażniku na walizki i inne materiały.
~kooba1972
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
Bardzo dobrze. Auto ewidentnie zorientowane na komfortowe przemieszczanie się z punktu A do punktu B. Bardzo przyjemnie i cicho. Silnik zadowoli zdecydowaną wiekszość kierowców i mógłby mieć za kompana nieco dokładniejszy układ kierowniczy.
~Olek
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
Przed zakupem SUPERB\'a miałem jeszcze opcję zakupu MONDEO ale wybrałem SUPERB\'a i nie załuję. Komfort jazdy wyciszennie wnetrza , bagaznik wielkośc oraz otwieranie rewelacja , mógłby jeszcze równiez zamykać się za przycisnieciem przycisku na kluczyku:)
~Hiciu
Sedan 3.6 FSI 4x4 260KM 191kW
Określenie "Nie dostanie się więcej za mniej" zdecydowanie pasuje do tego samochodu. Superb zdecydowanie prowadzi w kategorii cena/jakość. Może nie jest to auto dla koneserów ale śmiało można powiedzieć samochód uniwersalny.
~malgorzata
Kombi Facelifting 1.8 TSI 160KM 118kW
Nic dodać , nic ująć - doskonale. No, jedynie co czasem przeszkadza, to duży słupek przedni, bo zasłania ździebko widoczność. Aaaale, to pikuś. Reszta - wygląd, przestrzeń, prędkość, bagażnik, no wszystko rewelka.
~nickymicky
Sedan Facelifting 2.0 TSI 200KM 147kW
Bardzo słabo w porównaniu do poprzednika, widać i czuć oszczędności w każdym miejscu auta, gorzej wykonane, gorzej spasowane nie wspomnę, że widzę serwisantów 3x częściej niż przy użytkowaniu poprzedniego modelu.
~robert
Kombi 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Mam już dwa, w wersjach :Platinum 4x4 i L&K z napędem na jedną oś. Jeździłem wieloma samochodami podobnej klasy (passat, acord, V70, avensis, mondeo, laguna, insignia) ale zostaję przynajmniej na razie przy superbie
~Mariusz
Kombi 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Wydaje mi się, że te drobnostki można zapomnieć. Ogólnie auto jest rewelacyjne. Może nie jest to design BMW ale mi wystarczy za 150 tys nie kupiłbym tak wyposażonego BMW, Audi czy Mercedesa. A niczym nie odstaje od nich.
~Wojtuś
Sedan 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Nawet lepiej niż doskonale. Przepastne wnętrze, legendarny silnik, który chyba jest już dostępny tylko w tym aucie. Jestem zachwycony. No, może obraz nieco psuje design tylnej części... Ale co tam - to jedyny mankament wozu.
~Andrzej
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Kto nie spróbuje ten i tak nie uwierzy :) Nie zamieniłbym na Avensisa, Mondeo, Pasata nad A6 i BMW 5 i E klasse bym się zastanowił ale tylko do momentu wystawienia faktury za takie wyposażenie! Mam wersję Platinium z DSG.