Lista ocen Skoda Superb III Kombi Facelifting (9) - Ergonomia

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~JaPan
Kombi Facelifting 2.0 TSI 190KM 140kW
Jak ktoś zna auta z grupy VAG to czuje się jak u siebie. To wręcz powoduje wrażenie, że mało jest ustawień auta. A prawda jest taka, że jest ich dużo tylko obsługa łatwa. Na duży plus zaliczam głębokie i funkcjonalne schowki. Do mankamentów zaliczam dość wysoko zamontowany fotel kierowcy. Wyżej niż w Octavii. Dla mnie to wada, ale z drugiej strony poprawia widoczność.
~Kapelusz
Kombi Facelifting 2.0 TDI SCR 200KM 147kW
W wielu miejscach menu brakuje strzałki "wróć" i trzeba wywoływać ponownie główny ekran. Klapa na nogę działa dobrze w obie strony. Ogólnie prosto jak w Passacie. Fotele dużo wygodniejsze. Nie sprawiają dobrego wrażenia po zajęciu miejsca, ale mimo tego na długich trasach nie ma dyskomfortu, który miałem w VW.
~paulo sousa
Kombi Facelifting 2.0 TSI 280KM 206kW
Wszędzie już to jest, ale w pełni dotykowy ekran drażni mnie. Po chwili zabawy radiem czy zmianie jakichś ustawień, ekran jest cały w odciskach palców, trzeba go często przecierać. Powinien być zmatowiony lub mieć pokrętło do sterowania. Reszta bez zarzutów, wszystko pod ręką. Fajna 2 ramienna kierownica.
~grzesiek
Kombi Facelifting 2.0 TDI 190KM 140kW
Tragiczne uchwyty na kubki, są za płytkie i zbyt wąskie/szerokie - jak masz wąską puszkę to na bank się przewróci, a jak masz szeroki kubek to go nie wsadzisz dramat. Dodatkowe schowki są fantastyczne, haczyki w bagażniku niezastąpione. Dziwi mnie dlaczego inni producenci tego nie kopiują.
~uzzytkownik
Kombi Facelifting 2.0 TSI 280KM 206kW
Tutaj było by 6 gwiazdek gdyby się dało i nie dotykowy ekran. Nie rozumiem tego od lat. Dobrze, że chociaż klimatyzacje się obsługuje "oldshoolowo". Dla mnie - brakuje pokrętła znanego z BMW czy Audi. Reszta - jak to w Superbie, wszystko tam, gdzie się tego spodziewamy.
~MARK
Kombi Facelifting 2.0 TDI 190KM 140kW
Całe sterowanie pod ręką ! Zbyt mały schowek po stronie pasażera. Brak lampki górnej przy lusterku wstecznym tak by oświetlała miejsce miejsce popielniczki i gałki zmiany biegów tak jak jest to w Oktavi
~siek
Kombi Facelifting 2.0 TSI 190KM 140kW
Wszystko na miejscu, ale sposób sterowania multimediami jest już chyba przestarzały i inne auta mają to lepiej zrobione
~Mietek45
Kombi Facelifting 2.0 TDI SCR 200KM 147kW