Lista ocen Skoda Superb III Kombi (42) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dariusz
Kombi 2.0 TSI 280KM 206kW
Ze mnie jest "kawał chłopa" i nie mam żadnego problemu ze znalezieniem wygodnej pozycji za kierownicą, pasażer z prawej strony ma jeszcze więcej miejsca. Przestrzeń dla pasażerów z tyłu jest również bardzo duża i trzy dorosłe osoby na tylnej kanapie mieszczą się bez ścisku. Nie stanowi żadnego problemu również montaż fotelików dla dzieci. Jest na tyle dużo miejsca że to po prostu nie przeszkadza, a ni w żaden sposób nie ogranicza swobody...
~Mike
Kombi 2.0 TDI 150KM 110kW
Bajecznie, ale to każdy opisujący to auto zapewne pisze. Rewelacyjny ogromny i bardzo ustawny bagażnik (680 litrów) plus niespotykana wręcz ilość miejsca z tyłu. Z przodu również wygodnie - nie trącamy się na pewno z pasażerem łokciami. Szerokie wygodne fotele, możne z trochę słabym trzymaniem bocznym. Jednak przestrzeń to ogromny atut tego samochodu i dla wielkości wnętrza zapewne Superba się kupuje.
~Jan
Kombi 1.8 TSI 180KM 132kW
Miejsca jest naprawdę dużo. Więcej niż w większych autach nieco wyższych klas. Gdybym usiadł z tyłu "sam, za sobą" to mógłbym założyć nogę na nogę (mam 182cm wzrostu). Rodzinka 3+1 zabiera się na narty bez konieczności używania bagażnika dachowego lub "trumny" i to razem ze sprzętem - "rękaw" na narty daje radę.
~Andrzej
Kombi 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Auto przepastne! Nie byłem fanem marki i czytałem te zachwyty nad wielkością Superba z niejakim powątpiewaniem. Ale to auto jest naprawdę duże. Dwie pary sanek w bagażniku,w tym jedne dwuosobowe. Z tyłu siedzisz z kolanem założonym na kolano. Estetyczne otoczenie. Chylę czoła.
~Bartosz M.
Kombi 2.0 TDI 190KM 140kW
Auto idealne dla rodziny z dziećmi. Z tyłu jest miejsca bez końca. Każdy znajomy, który oglądał auto świeżo po zakupie bardzo dziwił się na widok dużej ilości na nogi. Siedząc z tyłu można założyć nogę na nogę. Do tego ogromne tylne drzwi.
~Bartek
Kombi 2.0 TDI 150KM 110kW
Miejsca mnóstwo, szczególnie na tylnych siedzeniach. Wyjazdy rodzinne razem z psem nie stanowią żadnego problemu. Bagażnik ogromny i bardzo foremny. Dużo praktycznych elementów jak siatki, haczyki itp.
~filip_22
Kombi 1.4 TSI 150KM 110kW
To jest luksus. Jak wsiadam teraz do kompakta to mi ciasno. Faktem jest, że zapakowanie bagażnika czasem wymaga wejścia do niego albo pobrudzenia się o tylny zderzak.
~foreks
Kombi 2.0 TSI 280KM 206kW
Jak zawsze z tylu w Superbie duzo miejsca, ale nigdy nie prowadze auta z tylnej kanapy. Fotele troche za waskie, malo wygodne po 500km.
~Świerszcz
Kombi 2.0 TDI 150KM 110kW
Układ fotela kierownicy bez najmniejszego problemu każdy znajdzie swoją pozycję czy ma 2m czy 1.5m Ogrom miejsca dla pasażerów z tyłu
~Unknown
Kombi 1.8 TSI 180KM 132kW
Top of the top. Przestrzeni czasami aż za dużo, np. chcąc sięgnąć z fotela pasażera (przód) do dziecka na kanapę.
Skoda Superb III Kombi