Lista ocen Skoda Superb III Kombi 2.0 TDI 190KM 140kW 2015-2018 (20) - Ergonomia

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Damian
Kombi 2.0 TDI 190KM 140kW
Wyświetlacz dotykowy zaczyna nawalać po 3 latach. Nie chce działać. Szczególnie rano po mrozach. Ciekawe czy serwis to wymieni. Na razie wysłałem im film na Zakopiańską i mieli się odezwać, ale jest cisza... Zadzwoniłem i prosiłem o kontakt serwisanta i też się nie odezwał (mija tydzień więc pewnie się nie doczekam)
~seweryn_tajny
Kombi 2.0 TDI 190KM 140kW
Wszystko pod ręką wydaje się być przewidziane. Konieczne podgrzewane fotele i przednia szyba. Jedyny minus za to że lusterka nie podgrzewają się automatycznie tylko trzeba właczyć.
~Konrad
Kombi 2.0 TDI 190KM 140kW
Miejsca mnóstwo, ale ciężko dobrać odpowiednie ustawienie fotela i kierownicy. Na plus miękko wyściełana konsola środkowa na wysokości prawego kolana kierowcy.
~Gobik
Kombi 2.0 TDI 190KM 140kW
Wszystko pod ręką. Obsługa podzespołów intuicyjna. Wygodne fotele. Te w passacie lepsze jak dla mnie. Poza tym ok.
~kartek
Kombi 2.0 TDI 190KM 140kW
w sumie najbardziej przeszkadza mi mały i daleko umieszczony przycisk zamykający dopływ powietrza do kabiny. Poza tym - ok.
~atomix
Kombi 2.0 TDI 190KM 140kW
Po całym dniu spędzonym w trasie zero dolegliwości, komfort i poczucie swobody wewnątrz auta .
~Robert P
Kombi 2.0 TDI 190KM 140kW
Wszystko na swoim miejscu, sumer opcja wirtualny pedal, nie raz zdarzalo mi sie usc z siatkami w obu rekach.
~Bartosz M.
Kombi 2.0 TDI 190KM 140kW
Wszystko pod ręką, wszystkie funkcje oraz elementy bardzo intuicyjne w obsłudze.
~Piotrek
Kombi 2.0 TDI 190KM 140kW
wygodne fotele, wszystko spasowane, jestem pod wielkim wrażeniem
~Michał
Kombi 2.0 TDI 190KM 140kW
Wszystko tam gdzie być powinno. Plus za wlew Ad blue przy korku paliwa.
Skoda Superb III Kombi