Lista ocen Skoda Superb III Liftback (63) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 48 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kierowca,właśiciel
Liftback 1.4 TSI 150KM 110kW
Szybko się nagrzewa,chłodzi sprawnie.Nie mam uwag ani latem ani w zimie,dużo poziomów jeżeli chodzi o nastawy siły nawiewu
~ozzy75
Liftback 1.8 TSI 180KM 132kW
Klimatyzacja jak i ogrzewanie bardzo sprawne. Zaletą są dodatkowe nawiewy na tylną kanapę oraz możliwość ustawiania tam siły nawiewu.
~qubokurek
Liftback 2.0 TSI 280KM 206kW
Mam trzy strefową klimę i wentylowane fotele. Nawet w największe upały nie zdarzyło mi się wysiąść z auta ze spoconymi plecami!
~Żołnierz
Liftback 1.4 TSI 125KM 92kW
Klimatronik posiada kilka możliwości ustawienia i działa bardzo wydajnie,a wnętrze nagrzewa lub chłodzi się szybko.
~Grzegorz
Liftback 2.0 TDI 190KM 140kW
Wkurza mnie gdy mam włączony nawiew tylko na szyby, to z lewej strony też mi wieje na kierownicę i muszę odcinać manualnie
~Grzesiek Wojtyszak
Liftback 1.8 TSI 180KM 132kW
Jak narazie bez większych przeszkód. Jedyny zauważony minusik - tylna szyba wolno się nagrzewa kiedy jest zaparowana.
~mateusz
Liftback 1.6 TDI 120KM 88kW
Idealne. Klimatyzacja działa super i w ciagu kilku minut chłodzi auto mimo ciemnej nagrzewającej się tapicerki.
~Jacek
Liftback 2.0 TSI 220KM 162kW
Bardzo dobra - podgrzewana przednia szyba robi robotę, samochód bardzo szybko się nagrzewa.
~Andrtzej B.
Liftback 2.0 TDI 190KM 140kW
Bardzo dobrze - w trudnych waunkach klimatycznych potrzebuje czasu - ale generalnie jest super.
~Andrtzej B.
Skoda Superb III Liftback