Lista ocen Skoda Yeti (58) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 42 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~lrespondek
Outdoor 2.0 TDI 170KM 125kW
Moim zdaniem bardzo dobrze. Kupiłem z wyboru roczne auto w odpowiedniej do tego cenie więc nie stracę na wartości zbyt dużo. Za to ma wszystko, czego oczekiwałem i nie zawiodłem się na Skodzie Yeti.
~martinskorpio
Minivan Facelifting 2.0 TDI 110KM 81kW
Przy sporym rabacie, dodatkach itp za "stary" rocznik, cena mocno konkurencyjna nawet dla porównywalnych "benzyn" 2WD. Trzeba się sporo targować ;), ale uważam że warto.
~dan
Minivan 1.4 TSI 122KM 90kW
trudno mi się wypowiadać bo mam wyrobione zdanie dla wszystkich marek co do stosunku cena jakość gdyż uważam ze wszystkie pojazdy dla "kowalskiego" są za drogie a to z czego są zbudowane.
~Olset
Minivan 2.0 TDI CR DPF 4x4 140KM 103kW
Auto wizualnie i stylistycznie po prostu tragedia, ale nie żałuje zakupu, bo takie wrażenie miałem przez pierwsze kilka dni. wszystko kompensuje komfort jazdy w tak małym aucie to wyjątek.
~Paweł Kowalski
Minivan Facelifting 1.4 TSI 150KM 110kW
Porównując do konkurencji to cena jest bardzo dobra (wytargowałem dobry rabat plus mnóstwo dodatków), vw nie ma aktualnie dobrej prasy, przez co można coś więcej ugrać.
~Ijon Tichy
Minivan 2.0 TDI CR DPF 4x4 140KM 103kW
Patrząc retrospektywnie, w porównaniu do dostępnych w 2010 roku mini Suvów stosunek cena - jakość chyba optymalny. Gdyby jeszcze nie było tych denerwujących drobiazgów.
~yetiski
Minivan 1.4 TSI 122KM 90kW
można napisać \"skoda simply clever\" i coś w tym jest biorąc pod uwagę że za cenę podstawowego modelu vovlo xc60 można kupić prawie 2,5 podstawowe skody yeti ;)
~miastowy
Minivan 1.2 TSI 105KM 77kW
W swojej kategorii nie ma konkurencji. Stosunek jakości do ceny dobrze zbalansowany. Oczywiście niewielkie mankamenty są, ale cena może osłodzić wiele niedogodności :)
~papo
Minivan 1.2 TSI 105KM 77kW
Dobrze wyposażone jak na swoją cenę, ale dość awaryjne. Dobre tworzywa we wnętrzu, ładny wygląd tworzyw, brak większych niedoróbek. Trwałe żarówki.
~Toyus
Minivan Facelifting 1.2 TSI 110KM 81kW
Nowy, dobrze wyposażony, solidnie poskładany SUV za cenę poniżej 70 tysięcy. Konkurencyjna dla Yeti w tej chwili na rynku jest Suzuki Vitara.