Lista ocen Smart Fortwo I Coupe 0.6 45KM 33kW 1998-2003 (11) - Całokształt

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wojciech
Coupe 0.6 45KM 33kW
Ma parę dużych plusów i parę dużych minusów. Jest zaskakująco wygodny, duże drzwi,siedzi się jak na krześle, świetna widoczność, oczywiście parkowanie i zwrotność, mój egzemplarz jest bezawaryjny. Pomysłowe gadżety w wyposażeniu. Większość karoserii to plastki, a co nie jest plastikowe to i tak wcale nie gnije. Minusy to fatalna skrzynia biegów: automat, który zbyt długo myśli i wybrzydza, jest po prostu niebezpieczny podczas włączania się...
~PatrykGDA
Coupe 0.6 45KM 33kW
Kierowca w wieku 36 lat, 90% czasu jezdzone autami w leasingu i wynajmowanymi, roznej klasy i pochodzenia. Smart jest autem na poziomie Fiata CC, ale nie ma co sie dziwic jezeli chodzi o lata produkcji i ze byl to pierwszy projekt. Generalnie do miasta, na zakupy, na uczelnie w zimie i w deszczu zeby zaparkowac gdzies w krzakach, a nie szarpac sie o miejsce parkingowe. Auto mozna zostawic na dworcu na kilka tygodni, itp, itd. Caloksztalt slabo...
~były_posiadacz
Coupe 0.6 45KM 33kW
Szczerze i zdecydowanie odradzam. Auto sprawdza się w roli wózka na zakupy i nic po za tym. Drogie w utrzymaniu – ciągłe usterki, awarie i duże zużycie paliwa jak na taki mały silniczek. Poza tym użytkowanie zimą tego pojazdu jest niebezpieczne. Ogólnie nie polecam
~etamin@poczta.onet.pl
Coupe 0.6 45KM 33kW
zużycie paliwa o 1 l/100 km mniejsze od malucha, przy mocy 2,5 raza większej! Bezpieczeństwo równe klasie wyższej średniej ! Niezawodność najwyższa, wyposażenie świetne, kultura pracy - bez zarzutu, jedyny mankament - cena ok. 42 000 zł (nowy).
~Martinez p.m.gda.pl@wp.pl
Coupe 0.6 45KM 33kW
To auto było zawsze moim marzeniem.. Teraz je mam i nie zamienię na inne. Jedyne co mogę zrobić to kupić taki drugi do kolekcji, tym razem czterodrzwiowy jak tylko pojawi się w sprzedaży (na co z utęsknieniem czekam).
~bernard@fruga.net
Coupe 0.6 45KM 33kW
to nasz drugi samochod i chyba dlatego go tak lubie - moj wiekszy gadzet; taki maly, taki zabawny, ale jak wsiadam rano, to poprawia mi sie humor (nawet jesli w perspektywie mam 1,5 godziny jazdy)
~Łukasz
Coupe 0.6 45KM 33kW
Świetne auto do pracy, do miasta i na zakupy. Łatwy w prowadzeniu, mało pali, świetnie się nim parkuje. Ogólnie bardzo sympatyczne autko.
~saabb
Coupe 0.6 45KM 33kW
Ogolnie samochodzik bardzo sympatyczny, do miasta idealny. Jezdzi sie nim naprawde bardzo dobrze i musze przyznac, ze jestem z niego bardzo zadowolony.
~marcin@rynkowy.pl
Coupe 0.6 45KM 33kW
Autko budzi sympatię i ogromne zainteresowanie innych uczestników ruchu. Świetna koncepcja dwumiejscowego mikrusa, wymagająca jednak paru drobnych poprawek.
Dziennik kosztów dla Smart Fortwo I Coupe 0.6 45KM 33kW
5,6
~ARTUR
Coupe 0.6 45KM 33kW
MAM AUDI S8, PASSATA, MERCA, ALE ŻADNE AUTKO TAK NIE ROBI WRAŻENIA NA LUDZI, ALE TAK NAPRAWDĘ DOBRE AUTKO DLA KOBIETY . SUPER I OK
Smart Fortwo I Coupe