Lista ocen Smart Fortwo I Coupe 0.6 45KM 33kW 1998-2003 (10) - Ergonomia

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz
Coupe 0.6 45KM 33kW
Jak dla mnie rewelacja. Wysoko umieszczone twarde fotele. Żeby zająć w nich miejsce nie trzeba się schylać, wyginać, itp. Siada się na nie ja jak na tron. Wszystko pod ręką, dobre rozplanowanie przycisków na desce rozdzielczej. Wadą jest brak podświetlenia wskaźników na konsoli środkowej. Ale to szczegół.
~Kylo
Coupe 0.6 45KM 33kW
Całkiem spoko. Dużo można położyć na półce na desce rozdzielczej, gorzej z bagażnikiem bo przy hamowaniu drobne rzeczy lecą pod siedzenia. Ale przewiozłem w nim szafkę która nie weszła do seicento van :)
~marcin@rynkowy.pl
Coupe 0.6 45KM 33kW
Ogólnie nieźle ale brak regulacji kierownicy, która zasłania (!!!) wyświetlacz jest błędem co najmniej rażącym. Bardzo źle rozwiązana regulacja kata nachylenia oparcia kierowcy. Poza tym bez zastrzeżeń.
~Wojciech
Coupe 0.6 45KM 33kW
Pali za dużo. Jak masz dużą łapę to nie wymienisz żarówki reflektora! Wtedy musisz rozebrać cały przód.
~były_posiadacz
Coupe 0.6 45KM 33kW
W tej kwestii nie mam zastrzeżeń. Widać że autko zostało poprawnie zaprojektowane pod kątem ergonomii.
~v-max
Coupe 0.6 45KM 33kW
Licznik biegu troche za nisko połozony,trzeba sie odrywać od oparcia zeby zobaczyc który bieg jest wbity.
~PatrykGDA
Coupe 0.6 45KM 33kW
Wszystko tam gdzie ma byc. Nie ma problemu, wkoncu to "maluch".
~saabb
Coupe 0.6 45KM 33kW
wszystko pod reka (i tak nie ma tego zbyt wiele)
~Tom
Fotela bardzo dobrze wyprofilowane
Dziennik kosztów dla Smart Fortwo I Coupe 0.6 45KM 33kW
5,6
~Witold Kot
Coupe 0.6 45KM 33kW
wygodne wsiadanie i wysiadanie, mały bagaznik
Smart Fortwo I Coupe