Lista ocen Smart Fortwo I Coupe 0.6 45KM 33kW 1998-2003 (12) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~były_posiadacz
Coupe 0.6 45KM 33kW
Bardzo drogo. Kupując ten pojazd sugerowałem się wielkością. Myślałem że małe autko to małe koszty. Niestety nie w tym przypadku. Zużycie paliwa za wysokie – prawie 6L benzyny w tym aucie to za dużo. Ceny nowych części bardzo drogie. Zamienniki prawie nie istnieją, rynek części używanych też bardzo słaby. Jeśli coś jest to w takiej cenie że ręce opadają.
~saabb
Coupe 0.6 45KM 33kW
Zuzycie paliwa jak na tak maly silnik dosc duze. Strednio spala 5,6/100 km w miescie z klima nawet 6/100. Serwis lepiej omijac szerokim lukiem. Lepiej znalezc Pana Henia co zna sie na FT. Czasami sie zastanawiam skad sie biora tak wysokie ceny pierdulkowatych czesci....ale jak sie ma takie auto to trzeba bulic:)
~Łukasz
Coupe 0.6 45KM 33kW
Przy mojej jeździe średnie zużycie to 5.7 L/100km. Jak na turbodoładowanego benzyniaka z automatyczną skrzynią to rewelacja. Ceny części zamiennych to istny horror. Tłumik końcowy wielkości kija baseball’owego – 1400zł. Części nie ma zbyt dużo na rynku, a jak już są to nie wiedzą ile brać za nie.
~v-max
Coupe 0.6 45KM 33kW
Nie pali mało i nie pali dużo,niewiem czemu niektórzy narzekają,chyba zapominają że to silnik turbo i w dodatku o tak małej pojemnosci,z reguły silniki turbo palą tyle co pojemnosc dwa razy wieksza np. 600ccmT bedzie spalać tak jak 1200ccm.
~PatrykGDA
Coupe 0.6 45KM 33kW
Tanie OC, tanie czesci, malo pali, mnostwo uzywek. Korki zima, generalnie "Ice Age" i gwalt sygnalizatorow swietlnych, 2 audiobook-ie odsluchane 2x50min, maks udalo sie spalic 7L/100km.
~adrain@go2.pl
Coupe 0.6 45KM 33kW
przy bardzo szybkiej jeździe i ciężkiej nodze auto spaliło mi 5,8 i chyba więcej by nie dał rady
~Wojciech
Coupe 0.6 45KM 33kW
Pali za dużo. 7,5 l/100km to za dużo jak na taki silnik. Poza tym 1l oleju na 1000km
~Kylo
Coupe 0.6 45KM 33kW
Pali 6 litrów w mieście. Na trasie praktycznie nie jeździłem.
~marcin@rynkowy.pl
Coupe 0.6 45KM 33kW
Nie jest żle. Spalanie na poziomie 4-5 litrów.
~ARTUR
PRZY CIĘŻKIEJ NODZE WEŻMIE 7 LITRÓW