Lista ocen Smart Fortwo I Coupe 0.6 45KM 33kW 1998-2003 (15) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wojciech
Coupe 0.6 45KM 33kW
Jest zaskakująco dobrze. Bardzo dużo miejsca nawet dla dużego kierowcy i dużego pasażera. Bo bagażnika wejdzie i pięć worków cementu i 10 paczek płytek i tygodniowe zakupy dla rodziny. Nikt by nie pomyślał, że z miejscem w środku jest tak dobrze.
~Łukasz
Coupe 0.6 45KM 33kW
Jak wsiadłem po raz pierwszy do tego auta, to byłem zszokowany jak inżynierowie z Mercedesa mogli wygospodarować tyle miejsca dla dwóch osób. Autko ma tylko 2,5m długości.
~saabb
Coupe 0.6 45KM 33kW
jak w autobusie. Na nogi i nad glowa duzo miejsca (a nie zaliczam sie do karlow). Troche mniej na boki ale jak sie cofnie fotel pasazera to jest OK.
~adrain@go2.pl
Coupe 0.6 45KM 33kW
miejsa konstruktorowie nie pożałowali , więcej niż w kompaktach ( dopiero można to zauważych gdy trzeba sięgnąć po jakiś przedmiot na półce za kierownicą)
~PatrykGDA
Coupe 0.6 45KM 33kW
Wiecej miesjca niz w innych auta. Ale wkoncu to 2 osobowe wiec musieli cos dac klientom.
~były_posiadacz
Coupe 0.6 45KM 33kW
Zadziwiająco dużo miejsca dla dwóch osób. Bagażnik też wystarczy (na zakupy w sam raz)
~marcin@rynkowy.pl
Coupe 0.6 45KM 33kW
Jak na 2,5 metra długości - konstruktorzy dokonali cudu. W autku jest tyle miejsca co w duzym vanie.
~bernard@fruga.net
Coupe 0.6 45KM 33kW
gdy pierwszy raz wsiadlem do smarta kumpla z pracy to mnie zatkalo, ze jak tak duzo miejsca
~etamin@poczta.onet.pl
Coupe 0.6 45KM 33kW
super, więcej miejsca niż w fordzie sierra (oczywiście dla 2 osób)
~Kylo
Coupe 0.6 45KM 33kW
Dla dwóch osób spoko, tylko trochę wąsko.
Smart Fortwo I Coupe