Lista ocen Smart Fortwo I Coupe 0.6 45KM 33kW 1998-2003 (9) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~były_posiadacz
Coupe 0.6 45KM 33kW
Bardzo drogo. Kupując ten pojazd sugerowałem się wielkością. Myślałem że małe autko to małe koszty. Niestety nie w tym przypadku. Zużycie paliwa za wysokie – prawie 6L benzyny w tym aucie to za dużo. Ceny nowych części bardzo drogie. Zamienniki prawie nie istnieją, rynek części używanych też bardzo słaby. Jeśli coś jest to w takiej cenie że ręce opadają.
~PatrykGDA
Coupe 0.6 45KM 33kW
Jako uzywane auto spelniajace role roweru to ok. Wszystko poza tym uwzgledniajac cene nowego lub rocznego to kpina z klienta i powinni klaniac sie w pas za kazdym razem jak wchodzi do salonu, przepraszajac ze wogole musza ci cos takiego powiedziec jak cena nowego smarta.
~marcin@rynkowy.pl
Coupe 0.6 45KM 33kW
Smart jest po prostu za drogi. Nie wydałbym prawie 50 tysiecy na nowego i dlatego zdecydowałem się na kupno smarta używanego, który nie dokonał spustoszenia w moich kieszeniach.
~ARTUR
Coupe 0.6 45KM 33kW
CENA JAK TO CENA ZALEŻY OD PUNKTU SIEDZENIA , JAK DLA MNIE JEST OK SZKODA ŻE DODATKI TUNINGOWE SĄ DROŻSZE NIŻ DO MERCA CZY AUDI?! KOŃCOWY TŁUMIK BRABUSA PONAD 6000 ZŁ. W SERWISIE
~saabb
Coupe 0.6 45KM 33kW
No za takie male tyle kasy !!!??? Powinien kosztowac 1/3 mniej. Nie mam pojecia za co sie placi, chyba za innosc.
~Łukasz
Coupe 0.6 45KM 33kW
No cóż. Cena jest wygórowana. I to bardzo. Ale jak na razie smart konkurencji nie ma.
~bernard@fruga.net
Coupe 0.6 45KM 33kW
to nie jest tanie auto; jednak niczego mu nie brakuje ABS, automat, poduszki powietrzne, panoramiczny dach
~etamin@poczta.onet.pl
Coupe 0.6 45KM 33kW
jakość - super, cena - trochę za wysoka.
~adrain@go2.pl
zdecydowanie za drogi