Lista ocen Smart Fortwo I Coupe 0.6 45KM 33kW 1998-2003 (15) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~były_posiadacz
Coupe 0.6 45KM 33kW
Zdecydowanie za twardy. To autko nie nadaje się na dłuższe trasy. Jedynie do miasta i to jeszcze takiego gdzie nie ma progów zwalniających i dziur bo można plomby stracić. Zimą to auto stanowi zagrożenie. Wystarczy trochę świeżego śniegu żeby nie móc wjechać pod małą górkę albo zakopać się. Osobiście dwa razy wypadłem tym samochodem z drogi. System TRUST+ czyli ESP nie panuje nad tym samochodem
~PatrykGDA
Coupe 0.6 45KM 33kW
Jezdzi sie jak na taczce, plecy bola powyzej 2h jazdy. Hamowanie awaryjne to zgroza, zakrety powolutku. Generalnie masz nim jezdzi jakbys prowadzil wozek sklepowy, wtedy jest ok. Brak wspomagania to nie problem w tym aucie, a co za tym idzie prosta konstrukcja przedniej osi.
~Kylo
Coupe 0.6 45KM 33kW
Na suchym asfalcie jeszcze w miarę, ale jak jest ślisko to kierownica to tylko rekwizyt. Jazdy nie ułatwia skrzynia biegów o refleksie szachisty. Zawieszenie jest twarde, trzęsie bardziej od malucha, a w zakrętach maluszek lepszy.
~Łukasz
Coupe 0.6 45KM 33kW
Ogólnie bardzo twardy. Zawieszenie nadaje się na równe jak stół drogi. Niestety u nas takowych brak. Dobre trzymanie, brak przechyłów, pewne wchodzenie w zakręty no i oczywiście jak wspomniałem 0 komfortu.
~saabb
Coupe 0.6 45KM 33kW
Twardy i super sie trzyma drogi. W zakretach prowadzi sie jak po szynach do tego jeszcze ESP. Mankament maly, to wybiera wszystkie nierownosci:(
~marcin@rynkowy.pl
Coupe 0.6 45KM 33kW
Podobno w nowych Smartach zawieszenie poprawiono. W moim (´99) czuje się każdą dziurę. O komforcie nie ma mowy.
~Tom
Coupe 0.6 45KM 33kW
w zimie auto jest niestabilne, bardzo lekki przód i droga hamowania bardzo się wydłuża
~adrain@go2.pl
Coupe 0.6 45KM 33kW
przy dużych prędkościach niestabilny na zakrętach , resorowanie w modelach powyżej 2000r poprawione
~Martinez p.m.gda.pl@wp.pl
Coupe 0.6 45KM 33kW
zastanawia mnie jak to małe tak się trzyma drogi- no ale w końcu to dziecko najlepszych firm :)

Usterki Smart Fortwo I

Smart Fortwo I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Witold Kot
Coupe 0.6 45KM 33kW
niestabilny na zakretach, twarde zawieszenie, nieprecyzyjny układ kierowniczy
Smart Fortwo I Coupe