Oceny Ssangyong Korando II Standard

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Ssangyong Korando II Standard

~Ryszard - Wrocław
Standard 2.3 i 16V 140KM 103kW
Bardzo pozytywne auto. Na początku wahałem się czy kupić, ale ponieważ zawsze podobała mi się jego nietuzinkowość, zdecydowałem o zakupie – z perspektywy czasu to była świetna decyzja i Korando jeszcze trochę w naszym domu zostanie. Zaskakuje przede wszystkim żwawość silnika benzynowego, komfort zawieszenia i całkiem niezła precyzja prowadzenia. Trzeba mieć na uwadze, że to nie SUV a prawdziwe auto terenowe z czasów, gdy rzeczywiście takie...
~Goliat
Standard 2.9 TD 120KM 88kW
Korando II to na pewno niedoceniana konstrukcja.Z auta jestem zadowolony i nie zawiodło mnie ani razu.No i ten wygląd,w stylu retro.Dla mnie super.Szkoda że już ich nie produkują.To jeden z ostatnich pojazdów budowanych według starej szkoły.
~Maciej
Standard 2.3 i 16V 140KM 103kW
Powiem tak,jeździłem nad morze z kempingiem rodziną 4 osobową,w śniegu niejednego plaskacza wyciągałem,w błocie się tarzałem,z wszystkiego cało wychodziłem ha no i brat takie same kupił z takim samym motorem to samo za siebie mówi.
~Janusz M.
Standard 2.9 TD 120KM 88kW
Kupiłem Korando przez przypadek(miałem dość handlarzy którzy wciskali mi wysłużony złom za duże pieniądze) Za 47 tys kupiłem serwisowana terenówkę od 1 właściciela i wiem co mam. Samochód może nie jest najpiękniejszy ale za to sprawuje się wzorowo a to jest dla mnie najważniejsze.Polecam kilkuletnie egzemplarze bo nowe(95-130tys zł) dość sporo tracą na wartości.
3,4
~korek
Standard 2.9 TD 120KM 88kW
Wydaje mi się,że ten samochód obala mit o jakości samochodów koreańskiej produkcji.Zyczę aby wszystkie samochody miały tak mało wad. Może ja trafiłem na tak udany egzemplarz, ale naprawde mało jest rzeczy do których można by się przyczepić. Polecam kilkuletni samochód, ponieważ utrata wartosci jest ogromna.
~anima
Standard 2.9 TD 120KM 88kW
Polecam zadbany egzemplarz. Dbać o konserwację antykorozyjną.
~anima
Standard 2.9 TD 120KM 88kW
Polecam zadbany egzemplarz. Dbać o konserwację antykorozyjną.
~daniel911
Standard 2.9 TD 120KM 88kW
najlepiej w tym aucie wychodzi stosunek-cena do jakości i kosztów utrzymania, jeśli chodzi o prawdziwe terenówki to jest bezkonkurencyjny
~Robert K.
Standard 2.9 TD 120KM 88kW
Kupiłem go przez przypadek i zostałem mile zaskoczony.Samochód bezawaryjny,idealny na zimę i w teren a przy tym za normalne pieniądze.
4,1
~krawol
Standard 3.2 i 24V 220KM 162kW
mi się przede wszystkim podoba wygląd i przednie światła
Ssangyong Korando II Standard