Lista ocen Ssangyong Korando V (15) - Karoseria

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~SsY Korando
SUV 1.5 T-Gdi 163KM 120kW
Bez zastrzeżeń, na plus to fakt, że wszystkie drzwi lekko się domykają co mi się podoba i nie słychać pustki wew. Na minus maska silnika, tutaj producent mógłby się pochylić nad lepszymi zaczepami (przy wymijaniu i dużym podmuchu wiatru np z ciężarówki można zauważyć lekkie ruchy maski).
~Zeb
SUV 1.5 T-Gdi 163KM 120kW
6 za lakier. W mitsubishi już po miesiącu użytkowania miałem mnóstwo drobnych odprysków na masce. W korando nie mam. Syn zbyt energicznie otworzył drzwi i uderzył w metalowe ogrodzenie przy domu rodziców. Odprysk na ogrodzeniu jest. Na drzwiach auta nie ma
~Bialy122
SUV 1.5 T-Gdi 163KM 120kW
Wykonana poprawnie, ale plastiki pod drzwiami... Nie wiadomo co pod nimi będzie za jakiś czas, przy dużej prędkości (ok 185km/) sygnalizuje, że jest otwarta przednia klapa.
~Kozak
SUV 1.5 T-Gdi 163KM 120kW
Solidne auto. Od spodu po 4 latach jak nowy, z zewnątrz również. Blachy grube, przyzwoicie spasowane na prawdę nie ma się do czego przyczepić.
~Grzegorz
SUV 1.5 T-Gdi 163KM 120kW
Lakier czarny rysuje się od patrzenia, jak w każdym nowszym aucie. Blachy grube, spawy równe i solidne, jak będzie z korozją czas pokaże wkońcu to nowe auto
~Kuba
SUV 1.5 T-Gdi 163KM 120kW
:) mega stabilna konstrukcja, dobrze spisuje się na nierównościach, w terenie... nic nie skrzypi.
~Sławek
SUV 1.5 T-Gdi 163KM 120kW
Drzwi zachodzą na próg wie nie brudzi się ubrania. Dobry dostęp do sporego bagażnika.
~Andre
SUV 1.5 T-Gdi 163KM 120kW
Świetnie zmontowana. Mam 4x4. W terenie nic nie skrzypi. Super.
~Misiek
SUV 1.5 T-Gdi 163KM 120kW
Wsiada się rewelacyjnie lepiej niż w wyższym Tucsonie. Prześwit podobny.
~Andrzej
SUV 1.5 T-Gdi 163KM 120kW
Korozja tylnej klapy po 7 miesiącach.