Oceny Subaru Impreza II Kombi 2.0 i 16V 160KM 118kW 2005-2007

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Subaru Impreza II Kombi 2.0 i 16V 160KM 118kW 2005-2007

~rafalski
Kombi 2.0 i 16V 160KM 118kW
Świetny samochód, może trochę przestarzały w roku produkcji, brakowało trochę nowoczesności w porównaniu z konkurencją. Cztero stopniowy automat w 2007 roku trochę słabo i tyle w kwestii lekkiej krytyki. Generalnie auto świetne mechaniczne serwisowany w ASO, nigdy nie miałem najmniejszego problemu prócz wymiany baterii i żarówek. Wykończenie poprawne dużo plastików i tkanin tapicerki, ale bardzo dobrej jakości, dużo pali w porównaniu z...
~Paweu
Kombi 2.0 i 16V 160KM 118kW
Samochód jest trwały, oryginalny, wyraźnie brzmi, jeździ dość szybko, a do tego bez problemu mknie przez śnieg sięgający kolan. Nie obciąży przy tym domowego budżetu aż tak, jak niektórzy sądzą. Prawie idealnie. Z tym że sprawdzi sie w rodzinie max 4-osobowej (2+2), a i tak może okazać się trochę ciasno. Generalnie mogę polecić auto i nadal spać w nocy. Jest Subaru - jest Impreza! ;)
~Hrebenne
Kombi 2.0 i 16V 160KM 118kW
Dałabym 4,5. Bardzo przyjemna jazda, a wygląd auta zachwyca mnie codziennie. Auto bardzo dobrze dopasowane do moich potrzeb- poruszanie się po mieście oraz wypady poza nie. W podróży na drugi koniec Polski dobrze się sprawowała. Obawiałam się, ze po 5 latach w legacy odczuje spadek komfortu po przesiadce do imprezy. W praktyce okazała się bardzo porównywalna. Póki co przejechałam 2 tys. km
~Pedros
Kombi 2.0 i 16V 160KM 118kW
Jestem z auta bardzo zadowolony. Auto jest nietypowe na naszych drogach i ma trochę fjnych rozwiązań, które nie są spotykane często w innych autach tej klasy np.: hillholder, reduktor i przede wszystkim silnik boxer, który pięknie się wkręca na obroty i mruczy jak kotek. Obecnie moje marzenie to LEGACY SPEC B :-)Bardziej rodzinny i też cichociemny z doskonałym napędem.
~PiotrekJ
Kombi 2.0 i 16V 160KM 118kW
Bardzo fajne auto. przejechałem min około 40k km i lubię go coraz bardziej.
~IMPRA
Tylko SUBARU!!!!!Model-kwestia potrzeb i gustu
~js
~Alex
Kombi 2.0 i 16V 160KM 118kW
hmmmm, porównując do Lanci Ypsilon 1.4, która ma 95 KM, to silnik Imprezy mnie nieco rozczarował. Wołowaty jakiś do 5000 obrotów, dopiero potem zaskakuje. (Silnik)
Subaru Impreza II Kombi