Oceny Subaru Impreza II Kombi

Najnowsze oceny Subaru Impreza II Kombi

~Andrzej
Kombi 2.0 i 16V 125KM 92kW
Subaru Impreza II
Silnik bokser 2.0 125 KM radzi sobie nieźle z lekką konstrukcją auta.W niektórych sytuacjach na drodze (wyprzedzanie)przydało by się ze min 30 kucyków więcej, jednak kręcąc wysoko silnik można jeżdzić całkiem dynamicznie.Silnik płynnie i ochoczo wkręca się na obroty przy tym wydaje NAJPIĘKNIEJSZY ODGŁOS na świecie (myślę że każdy gdzieś na ulicy słyszał przemykającą IMPREZĘ :)Dodatkowy atut boksera to niskie położenie środka ciężkości co ma...
~Pawel
Kombi 2.0 i 16V 125KM 92kW
Subaru Impreza II
Zakochałem się w tym samochodzie ze względu na przyczepność i odgłos silnika i zmiany biegów. Bardzo wygodne i dobrze wyciszone autko. Ale korozja dobierajaca się do auta i chociazby brak tylnich nadkoli, a do tego koszty napraw których zrobiłem dość sporo w ciągu ostatnich 2 lat to po prostu katastrofa. Samochód kupiłem w stanie idealnym a dolazylem do niego łącznie ponad 6000 na naprawy.
~Kamil
Kombi 1.5 i 105KM 77kW
Subaru Impreza II
Auto sprawuje się doskonale brak poważnych awarii. Jedynym mankamentem jest trochę za wysokie spalanie jak na silnik 1.5 Plusem jest automatyczna skrzynia biegów i 3 tryby pracy skrzyni. Dla mnie to połączenie cech auta terenowego i osobówki
Dziennik kosztów dla Subaru Impreza II Kombi
10,1
11,5
Kombi 2.5 AWD 300KM 221kW
Subaru Impreza II
PATRZ cONSUMER rEPORTS! mOJA OCENA MIMO,IZ BARDZO TECHNICZNA &PRAGMATYCZNA BYLABY JEDNAK SUBIEKTYWNA! ALE DZIESIATKI MILIONOW WLASCICIELI SAMODOW ktorzy opiniuja w CR- MOWI = ZE TO NAJLEPSZY i Najbezpieczniejszy SAMOCHOD SWIATA TEJ KATEGORII,TEJ NAJLEPSZEJ LOTNICZEJ JAKOSCI,w tej cenie (ca 18K$)
~Pedros
Kombi 2.0 i 16V 160KM 118kW
Subaru Impreza II
Jestem z auta bardzo zadowolony. Auto jest nietypowe na naszych drogach i ma trochę fjnych rozwiązań, które nie są spotykane często w innych autach tej klasy np.: hillholder, reduktor i przede wszystkim silnik boxer, który pięknie się wkręca na obroty i mruczy jak kotek. Obecnie moje marzenie to LEGACY SPEC B :-)Bardziej rodzinny i też cichociemny z doskonałym napędem.
~Eryk
Kombi 2.0 i 16V WRX 225KM 165kW
Subaru Impreza II
Auto niezawodne, na ktorym mozna polegac caly rok. Trzeba o ten samochod jednak dbac, poniewaz elementy takie jak turbo nie moga byc zaniedbywane. Wymiana oleju co 4-5k km pomaga w przedluzeniu zywotnosci auta.
~PiotrekJ
Kombi 2.0 i 16V 160KM 118kW
Subaru Impreza II
Bardzo fajne auto. przejechałem min około 40k km i lubię go coraz bardziej.
~Sobi
Kombi 2.0 WRX 16V 218KM 160kW
Subaru Impreza II
Auto bardzo udane. Daje dużo frajdy z jazdy, bezawaryjne - jednak drogie w utrzymaniu i dużo pali, ale jest to jednak auto sportowe :)
~michal9049
Kombi 2.0 WRX 16V 218KM 160kW
Subaru Impreza II
Subaru jak to subaru. Świetne osiągi, prowadzenie, jakość wykonania każdego elementu.
~jet-transport
Kombi 2.5 AWD 300KM 221kW
Subaru Impreza II
Ten samochód uzależnia bo jest jak narkotyk. Wracasz do domu i szukasz kolejnego błachego pretekstu zeby jeszcze raz zaliczyć kolejne okrążenie po okolicy..
Subaru Impreza II Kombi