Oceny Subaru Impreza II Kombi

Subaru Impreza II Kombi - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Subaru Impreza II Kombi

~rafalski
Kombi 2.0 i 16V 160KM 118kW
Świetny samochód, może trochę przestarzały w roku produkcji, brakowało trochę nowoczesności w porównaniu z konkurencją. Cztero stopniowy automat w 2007 roku trochę słabo i tyle w kwestii lekkiej krytyki. Generalnie auto świetne mechaniczne serwisowany w ASO, nigdy nie miałem najmniejszego problemu prócz wymiany baterii i żarówek. Wykończenie poprawne dużo plastików i tkanin tapicerki, ale bardzo dobrej jakości, dużo pali w porównaniu z...
~Piotr
Kombi 1.5 i 105KM 77kW
Praktyczne i przyjemne w prowadzeniu. Jedno z bardziej niedocenionych samochodów w cenie do 15000zł. Pięknie brzmiący i kręcący się wysoko boxer pod maską, stały napęd na cztery koła i satysfakcjonująco dobrze wykonane przyrządy sprawiają że jazda tym samochodem to przyjemność. Bardzo dobrze zaprojektowane (jednocześnie trzymające auto przyklejone do drogi i nie tak skomplikowane jak u niemieckiej konkurencji) zawieszenie daje poczucie...
~Andrzej
Kombi 2.0 i 16V 125KM 92kW
Silnik bokser 2.0 125 KM radzi sobie nieźle z lekką konstrukcją auta.W niektórych sytuacjach na drodze (wyprzedzanie)przydało by się ze min 30 kucyków więcej, jednak kręcąc wysoko silnik można jeżdzić całkiem dynamicznie.Silnik płynnie i ochoczo wkręca się na obroty przy tym wydaje NAJPIĘKNIEJSZY ODGŁOS na świecie (myślę że każdy gdzieś na ulicy słyszał przemykającą IMPREZĘ :)Dodatkowy atut boksera to niskie położenie środka ciężkości co ma...
~Paweu
Kombi 2.0 i 16V 160KM 118kW
Samochód jest trwały, oryginalny, wyraźnie brzmi, jeździ dość szybko, a do tego bez problemu mknie przez śnieg sięgający kolan. Nie obciąży przy tym domowego budżetu aż tak, jak niektórzy sądzą. Prawie idealnie. Z tym że sprawdzi sie w rodzinie max 4-osobowej (2+2), a i tak może okazać się trochę ciasno. Generalnie mogę polecić auto i nadal spać w nocy. Jest Subaru - jest Impreza! ;)
~Hrebenne
Kombi 2.0 i 16V 160KM 118kW
Dałabym 4,5. Bardzo przyjemna jazda, a wygląd auta zachwyca mnie codziennie. Auto bardzo dobrze dopasowane do moich potrzeb- poruszanie się po mieście oraz wypady poza nie. W podróży na drugi koniec Polski dobrze się sprawowała. Obawiałam się, ze po 5 latach w legacy odczuje spadek komfortu po przesiadce do imprezy. W praktyce okazała się bardzo porównywalna. Póki co przejechałam 2 tys. km
~Pawel
Kombi 2.0 i 16V 125KM 92kW
Zakochałem się w tym samochodzie ze względu na przyczepność i odgłos silnika i zmiany biegów. Bardzo wygodne i dobrze wyciszone autko. Ale korozja dobierajaca się do auta i chociazby brak tylnich nadkoli, a do tego koszty napraw których zrobiłem dość sporo w ciągu ostatnich 2 lat to po prostu katastrofa. Samochód kupiłem w stanie idealnym a dolazylem do niego łącznie ponad 6000 na naprawy.
Dziennik kosztów dla Subaru Impreza II Kombi
10,1
11,8
~Kamil
Kombi 1.5 i 105KM 77kW
Auto sprawuje się doskonale brak poważnych awarii. Jedynym mankamentem jest trochę za wysokie spalanie jak na silnik 1.5 Plusem jest automatyczna skrzynia biegów i 3 tryby pracy skrzyni. Dla mnie to połączenie cech auta terenowego i osobówki
~wbprus2@op.pl
Kombi 2.5 AWD 300KM 221kW
PATRZ cONSUMER rEPORTS! mOJA OCENA MIMO,IZ BARDZO TECHNICZNA &PRAGMATYCZNA BYLABY JEDNAK SUBIEKTYWNA! ALE DZIESIATKI MILIONOW WLASCICIELI SAMODOW ktorzy opiniuja w CR- MOWI = ZE TO NAJLEPSZY i Najbezpieczniejszy SAMOCHOD SWIATA TEJ KATEGORII,TEJ NAJLEPSZEJ LOTNICZEJ JAKOSCI,w tej cenie (ca 18K$)
~Pedros
Kombi 2.0 i 16V 160KM 118kW
Jestem z auta bardzo zadowolony. Auto jest nietypowe na naszych drogach i ma trochę fjnych rozwiązań, które nie są spotykane często w innych autach tej klasy np.: hillholder, reduktor i przede wszystkim silnik boxer, który pięknie się wkręca na obroty i mruczy jak kotek. Obecnie moje marzenie to LEGACY SPEC B :-)Bardziej rodzinny i też cichociemny z doskonałym napędem.
4,1
~Eryk
Kombi 2.0 i 16V WRX 225KM 165kW
Auto niezawodne, na ktorym mozna polegac caly rok. Trzeba o ten samochod jednak dbac, poniewaz elementy takie jak turbo nie moga byc zaniedbywane. Wymiana oleju co 4-5k km pomaga w przedluzeniu zywotnosci auta.
Subaru Impreza II Kombi