Lista ocen Subaru Impreza III (24) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Vivik
Hatchback 2.5 WRX 230KM 169kW
Generalnie Impreza jest dobrze wyciszona, ale są miejsca które polecam ulepszyć. Po zmianach w zawieszeniu auto zrobiło się głośniejsze. Jak doczytałem na stronie firmy DYNAMATE najwięcej hałasu przedostaje się przez drzwi więc przykleiłem troche tych mat do drzwi (oczywiście tańszego zamiennika) teraz jest naprawde ciszej. Porównywalny poziom jak w Gofie R32 (mowa od halasie od toczenia kól). Do jazdy na polskich drogach polecam pozostać...
~Bawoł
Hatchback 2.0D 150KM 110kW
Samochód nie jest niemiecką limuzyną. Czuć że to japoniec, plastiki na dziurach poskrzypują, zawieszenie mimo bardzo dobrego stanu jest głośniejsze niż w przeciętnym aucie tej klasy. U mnie dodatkowo jest głosniej ze względu na 3 calowy przelotowy układ wydechowy, ale dla dźwięku boxera warto, mimo że to diesel.
~pmwas
Hatchback 2.0 i 150KM 110kW
Silnik słychać dość wyraźnie, bo ma go być słychać. Hałas opon toczących się po asfalcie - do wytrzymania, ale tez wyraźny. Wyciszenie jest chyba optymalne, choć miłośnicy Lexusów będą na pewno narzekac... oceniłem jako 3 w skali bezwzględnej, choć dla fana marki większe wyciszenie byłoby pewnie sporym mankamentem.
~Piotr
Hatchback 1.5 i 107KM 79kW
Silnik typu bokser pracuje bardzo cicho, wnętrze jest bardzo dobrze wyciszone. Jednak ze względu na niską moc silnika i dużą masę samochodu przy dynamicznej jeździe i wkręcaniu na wysokie obroty potrafi zrobić się głośniej. Jest to jednak kwestia silnika stąd pozostawiam pięć gwiazdek.
~kolejny kierowca
Hatchback 2.0 i 150KM 110kW
Nie jest to Lexus, ale jest przyzwoicie (lepiej niż w Lancerze, Focusie, i30, Ceedzie, mniej więcej na poziomie Aurisa lub Golfa). Plus za przyjemnie brzmiący silnik - nawet przy wyższych prędkościach gdy ma duże obroty, nie jest to upierdliwy dźwięk.
~Imprezagh
Hatchback 2.0 i 150KM 110kW
Wyciszenie to wada imprezy. Jest w niej poprostu troche głośniej niż w golfie VI. Niektórym to sie podoba ze względu na dźwięk silnika. Ja w tym dźwięku nic ciekawego nie słyszę
~Pilot
Hatchback 2.0D 150KM 110kW
Jak na diesla bardzo dobre. Dzięki karoserii, nawet przy ogromnych prędkościach jest stosunkowo cichy. Nie jest to w tym typie najwżniejszy parametr.
~panekrzysiek
Hatchback 2.0 i 150KM 110kW
Jakieś podobno jest. Ogromne lusterka powodują, że w środku jest naprawdę głośno, ale w mieście też nie jest dobrze
~:)
Hatchback 2.0 i 150KM 110kW
Powyżej 140 km/h już trochę szumi, do poziomu audi/mercedesa z tych lat dużo brakuje ale nie ma tragedii.
~Pavciowwa
Sedan 1.5 i 107KM 79kW
Do 120 O.K. - najgorzej jest przy prędkości 130-140, powyżej 140 robi się znośnie