Lista ocen Subaru Legacy I Sedan 2.2 4WD 136KM 100kW 1989-1994 (7) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kazimierz Piotrowski, Włocławek
Sedan 2.2 4WD 136KM 100kW
Ta rubryka jest njprzyjemniejsza, autem jeżdże po naszych drogach 4 lata, zrobiłem 90tys.km i nic przy nim nie robie, poza częściami eksploatacyjnymi, wczesniej jeździłem Hondą Civic z 1991, nieporównywalnie wytrzymalsze auto, wnętrze dobrze spasowane, nic nie trzeszczy, zawieszenie cichutkie, narazie nie zamierzam zmienić marki na żadną inną
~de_1vill@poczta.onet.pl
Sedan 2.2 4WD 136KM 100kW
naprawilem sobie pompke do swiatel-wystarczy wyjac zbiornik,pompke rozebrac i kombinerkami ruszyc zz miejsca oske,potem wd-40 skladamy do kupy ....i nie wlaczajcie zbyt czesto ....noralnie NIAGARA !!!!-wywala ponad pol litra na jedno prysniecie. pare razy i po plynie!
~konrad_bro@op.pl Konrad Kraków
Sedan 2.2 4WD 136KM 100kW
Dobrze "skręcone" auto. Naprawdę nie ma się do czego przyczepić. Cały problem zaczyna sie jak polskie "mechesy" zaczną w nim dłubać.
~remikus
Sedan 2.2 4WD 136KM 100kW
cos zawsze jest do dlbania zwlaszcza przy takim dziadku...to wymiana alternatora, to kompresor do AC
~Vindos, kerros@uzin.pl
Sedan 2.2 4WD 136KM 100kW
Jak w kazym samochodzie "dbasz to masz", awarie głownie z winy użytkownika i zaniedbania.
~Andrzej Szlachta altech@altech.cpm.pl
Sedan 2.2 4WD 136KM 100kW
Usterka przepływomierza(jeden raz od nowości)
~Maciek z Gdańska
jeżdże, jeżdże, jeżdże.....