Lista ocen Subaru Legacy II Sedan (16) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tomsas@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 i 4WD 116KM 85kW
Miejsce pracy kierowcy jest perfect.Ja wiem,że teraz są lepsze rozwiązania,ale jak na początek lat 90tych,jest b. wygodnie.Wszystko pod ręką.Brakuje tylko trzymateł do puszek, czy butelek.Siedzenia świetne.Wystarczająco miejsca i na ludzi i na bagaż,a jak się jedzie w 4 osoby,to nawet narty (w pokrowcu) się zmieszczą,bo jest super "dziura" w podłokietniku prosto do bagażnika.
~Rafi ols
Sedan 2.0 i 4WD 116KM 85kW
miejsce kierowcy-rewelacja natomiast tył troszkę gorzej. Jeśli wstawimy fotelik dla dziecka przedni fotel niestety musi powędrować do przodu bo inaczej nie da rady
~ usia24@wp.pl
Sedan 2.5 i 4WD 150KM 110kW
Wiem, ze kierowcy na pewno jej nie brakuje, rowniez pasazerowie nigdy nie narzekali.. fajnie, ze tylna kanapa jest na niewielkim podwyzszeniu
~Michał Kawecki, kwinto@poland.com
Sedan 2.5 i 4WD 150KM 110kW
Tu naprawdę nie ma na co narzekać... Z tyłu i przodu pełen komfort. Do tego jeszcze 2 metry bagażnika po złożeniu tylnej (dzielonej) kanapy...
~Anfran
Sedan 2.0 i 4WD 116KM 85kW
Prawdziwe rodzinne auto. Właściwości campingowe na czwórkę bo da się spać z tyłu po złożeniu siedzeń tylko w dwie osoby HeHe.....
~Henryk
Sedan 2.2 i 4WD 128KM 94kW
bez problemu mieszczę się, fotel kierowcy regulowany we wszystkie strony (mechanicznie ale jest)
~Szymon
Sedan 2.5 i 4WD 150KM 110kW
fotel jest troche za wysoko ustawiony - przy moim wzroscie (190) prawie opieram sie glowa o podsufitke
~mekong@seznam.cz
Sedan 2.2 i 4WD 131KM 96kW
życze każdemu tyle miejsca dla rodziny podczas wypraw turystycznych pod namiot lub na narty
~Slawek_sub
Sedan 2.2 i 4WD 128KM 94kW
Z przodu rewelacja, z tyłu poprawnie ale kanapa mało trzyma ciało na łukach.
~likus@ptew.org.pl
mam 188 cm wzrostu i jest tak jak powinno być, z tyłu nie siedze więc nie wiem