Lista ocen Subaru Legacy III Kombi (15) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kropi
Kombi 2.5 156KM 115kW
Szału nie ma. OK, silnika w zasadzie nie słychać poniżej 3500 rpm, ale wiatr swobodnie hula w uszczelkach oddzielających bezramkowe szyby od karoserii, nic nie tłumi też szumu opon o mokry asfalt, zwłaszcza tylna ośka gra tu pierwsze skrzypce. O ile po mieście to nie przeszkadza, o tyle na dłuższe trasy może być męczące. Oczywiście bagaże tłumią hałasy dobiegające z bagażnika, ale nie jest to pojazd dla audiofila.
~Fan subaru
Kombi 2.0 125KM 92kW
jak sobie przypomne megankę w kabrio gdzie jest głośniej niz w normalnej budzie , a do tego pustą puszke po kacie to było naprawdę głośno i czasem aż głowa bolała , nie szło się skupić , a o słuchaniu radia na autostradzie zapomnij . w subaru jest super, też są szyby bez ramek ale bez problemu można słuchać radia czy z kimś rozmawiać
~szurpit8
Kombi 2.0 125KM 92kW
Tu jest mały minus. Mogło by być lepiej wyciszone. Jazda w mieście jest dobrze a nawet bardzo. Na trasie jak ktoś nie lubi głośno słuchać muzyki albo silnika to trochę się umęczy. Przy 130/140 km/h jest dość głośno. Uwaga nie jest to beznamiętny huk, auto na prawdę ładnie mruczy - nie męczy się a po wciśnięciu gazu słychać piękny mruk :)
~FifaRafa
Kombi 2.0 125KM 92kW
Niby szyby bez ramek, czyli bez niczyjej "pomocy" dociskają się do karoserii. Myślałem, że przez to + wiek auta będzie świszczało a jednak... Dawało radę. Generalnie całkiem nieźle jak na wiek, konstrukcję i tak dalej. Jakby ktoś dbał o uszczelki (miałem zaniedbane) i tak dalej - na pewno byłoby ok.
~Marcin
Kombi 2.5 156KM 115kW
W środku jest cichutko- niektórym może to przeszkadzać, gdyż tylko delikatnie słyszymy piękny dźwięk silnika. Powyżej 160km/h zaczyna być głośniej- szum wiatru- prawdopodobnie jest to spowodowane brakiem ramek w drzwiach.
~janez
Kombi 2.0 125KM 92kW
Jest świetnie. Nie słychac za bardzo silnika, samochód na autostradzie przy prędkościach rzędu 140-160 km płynie po drodze. Podobno bezramkowe okna szumią. Ja tego nigdy nie słyszałem.
~Lilu
Kombi 2.0 125KM 92kW
Na polskich dziurawych drogach coś tam jednak słychać jak się wpadnie w dziurę, ale nie ma co narzekać w innych jest gorzej wiem to z autopsji.
~S.D.
Kombi 2.0 125KM 92kW
bardzo cicho mimo szyb bez ramek,głośniej się zaczyna dopiero po przekroczeniu 160km/h
~Artur
brak ramek w szybach powoduje szumienie przy prędkościach powyżej 140
Dziennik kosztów dla Subaru Legacy III Kombi
9,3
10,9
~chriss1971
Kombi 2.0 125KM 92kW
Wyciszenie w normie zważywszy że auto ma wszystkie szyby w drzwiach bez ramek.
Subaru Legacy III Kombi