Lista ocen Subaru Levorg Kombi (16) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~nowynowy
Kombi 1.6 GT 170KM 125kW
Z przodu dla dorosłych osób super. Z tyłu wożę psa więc nie wiem. Wskazówka dla potencjalnych kierowców powyżej 180cm wzrostu - zdecydowanie polecam zakup foteli z elektryczną regulacją - zwykłe fotele (w outbacku, foresterze, levorgu etc.) mają mega krótkie podnóżki co sprawia, że nie będzie się siedzieć komfortowo gdyż po paru godzinach zaczniemy podświadomie zjeżdżać z fotela pod kierownicę.
~Staszek
Kombi 1.6 GT 170KM 125kW
Perfekcja to mało powiedziane. Latem pakując sie z cała rodzina na urlop - 2os dorosłe i 3 dzieci już zamontowałem belki pod dachowy bagażnik kiedy okazało sie ze spokojnie spakowaliśmy sie do samego bagażnika co nie udawało sie nam w toyocie avensis. Nie rozumiem tego ale tak jest. Miejsca z tylu zdecydowanie więcej niż w avensisie.
~xemir
Kombi 1.6 GT 170KM 125kW
Nie ma co prawda dachu panoramicznego zabierającego dużo przestrzeni i nie ma mocno ściętego tyłu, jednak z tyłu osoby powyżej 190 cm mogą już czuć dach. Można wówczas pochylić tylnie oparcie. Mam ok. 180cm i osoby jadące za mną do 190 cm nigdy nie narzekały na brak miejsca, nie mniej E klasa to nie jest. Przestrzeń oceniam na 5
~kw
Kombi 1.6 GT 170KM 125kW
Bardzo dobrze. Nie ma co narzekać. No może poza fotelami, które co prawda świetnie trzymają w zakrętach, ale niestety nie mają regulacji lędźwiowej i w efekcie plecy po 2 godzinach już są mocno spięte i obolałe (bez przerw i rozciągania długiej trasy nie zrobisz).
~cinor
Kombi 1.6 GT 170KM 125kW
Miejsca jest sporo, zarówno z przodu jak i z tyłu. Po dłuższej trasie bolą uda, kwestia siedziska. Dotychczas jedynie pólkubełki lub bardzo sportowe fotele odpowiadały mi w tej kwestii, być może nieobiektywnie oceniam pozycje za kierownicą :)
~Grzesiek
Kombi 1.6 GT 170KM 125kW
Nic do zarzucenia, wszystko ok. Bardzo wygodne przednie siedzenia, po trasie 1000 km jednym ciągiem, nie boli tyłek. Duży plus! Dodatkowo fajne wstawki z niebieskiej nici - nnie się podoba.
~Maciek
Kombi 1.6 GT 170KM 125kW
Przestrzeń wystarczająca i przyjazna. Nawet więcej miejsca z tyłu i większy bagażnik, porównując do Accorda którym wcześniej jeździłem.
~r.
Kombi 1.6 GT 170KM 125kW
Mało, za mało, niewiele, bagażnik naprawdę nie jest duży. Rodzina 2+2 może mieć problemy z zapakowaniem się.
~Jaroslaw
Kombi 1.6 GT 170KM 125kW
jak dla mnie 10cm wiecej miejsca w srodku kosztem bagaznika i byloby prawie idelanie.
Dziennik kosztów dla Subaru Levorg Kombi
11,1
~stalot
Kombi 1.6 GT 170KM 125kW
Passat to nie jest, ale ten samochód celuje w BMW 3, Audi A4 i Mercedesa C i nie ma się czego wstydzić.
Subaru Levorg Kombi