Ocena kierowcy - Subaru Outback IV Crossover

Marek, 12 lat temu
Silnik 2.0 D 150KM 110kW
Rok produkcji 2010
Subaru Outback IV Crossover 2.0 D 150KM 110kW 2009-2013 - Oceń swoje auto
Inne : Zaskoczenie był silnik i przeniesienie napędu a szczególnie odczuło się to zimą.
Parę samochodów do tej pory przeszło przez moje ręce. Z nich wszystkich obecny oceniam najlepiej i mam nadzieję, że zdania nie zmienię.
Silnik cichy i elastyczny szczególnie w porównaniu z Vectrą 1,9 CDTi. Przyjemne jest to, że po przekroczeniu 3000 obrotów/ min dalej silnik ciągnie.
Skrzynia na początku trochę ciężka w ubsłudze( biegi ciężko wchodziły) i wymagała chwili przyzwyczajenia. Zestopniowanie w porównanu z Vectrą to inny świat.
Napęd 4x4 szczególnie zimą robi swoje. Jedzie się pewnie po śliskich drogach oczywiście z rozsądkiem. Napęd 4x4 nie oszuka praw fizyki. Najlepsze w zimie są miny kierowców pewnej marki jak na śliskiej nawierzchni trzeba ruszyć z pod świateł ja jadę a oni stoją w miejscu - wrażenia bezcenne.
Widoczność dobrze. Do tyłu przy parkowaniu niezbędne czujniki. Do przodu trzeba się przyzwyczaić.
Wszystko na swoim miejscu nawet nie trzeba sięgać do instrukcji.
W zimie ogrzewanie mogłobybyć bardziej wydajne. Nie to, że jest zimno ale ja mam inne oddzucie komfortu cieplnego. Wentylacjia i klima bez zastrzeżeń.
W porównaniu z obecną klasą średnią za wyjątkiem Mondeo to miejsca jest dużo. Jestem wysokim kierowcą o wzroście powyżej 190cm i ani ja ani pasarzerowie za mną nie narzekają, że jest ciasno.
Inni powinni się uczyć od Subaru jak wygłuszyć samochód na dobrej drodze w tym kierunku jest obecna cytryna C5
Kupiony na firmę to inaczej rozkładają się koszty. Zawsze mógłby być tańszy.
Jak narazie nic ale auto młode
Jak narazie nic ale auto młode