Oceny Suzuki Baleno I Kombi

Suzuki Baleno I Kombi - Oceń swoje auto

Oceny Suzuki Baleno I Kombi – wybierz silnik

Najnowsze oceny Suzuki Baleno I Kombi

Suzuki Baleno I
Auto mimo ze wyprodukowane w Japonii ma wiele wad które musiały być brane już na etapie projektowania samochodu, co zaprzecza tezie niektórych fanów japonczykow ze auta stamtąd są lepsze niż samochody wyprodukowane przez firmy japońskie np w Europie. Suzuki Baleno produkowano z silnym uwzględnieniem obniżenia kosztów wytworzenia samochodu. Konstruktorzy japońscy musieli zmierzyć sie z idea wyprodukowania samochodu taniego, ktory nie miał...
~Grześko. Baleno Kombi 1,6 16v
Suzuki Baleno I
Jeździłem w zyciu róznymi autami, od mercedesa po forda Ka, ale to auto zadowala mnie w 100%. Pakowne, ale zgrabne kombi, dobry silnik, niby 1,6 16v , ale to Japońskie 1,6 16v. Focus 1,6 i astra 1,6 o fordzie nie mówiąc bezposrednio spod swiatel zostaje z tylu, w dodatku palac o około 2 litry wiecej/100 km niż Baleno. Wszystko zalezy od egzemplarzy. Moje 1,6 kombi jezdzi i jezdzi i jezdzi, nei zawodzi, wyglada ok, Auto jakiego potrzebowalem....
~Jtm
Suzuki Baleno I
Kupiłem, bo potrzebowałem taniego auta na pół roku - jeździłem ponad 2 lata. Przy przebiegu prawie 300000km dojechałem nim do Francji na wakacje i wróciłem cały. Gdy młodociany kierowca, skończył jego żywot w rowie na drzewie, wypaliły 2 poduszki i 5 osób wyszło cało.

Usterki Suzuki Baleno I

Suzuki Baleno I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~NickiLauda
Suzuki Baleno I
Auto w wersji kombi dosc ladny tyl,male kola w wersji standard psuja wyglad sam. Rownie nieciekawy przod pojazdu. Wnetrze porzadnie wykonane z dobrych materialow, dobrze wyposazone i ladne.Samochopd niedopracowany konstrukcyjnie:skrzynia, slabe wyciszenie,niewygodne sterowanie nawiewem.Bardzo slabe blachy. Zawiodlem sie na Baleno
~IVAN / WAłCZ
Suzuki Baleno I
SYLWETKA PONADCZASOWA NADAL SIE PODOBA ZGRABNE KOMBI DOBRE ZAWIESZENIE ELASTYCZNA SKRZYNIA BIEGóW I DYNAMICZNY SILNIK 1.6 16V 98KM 185KM/H OD 5.3L DO 10L /100KM.DUżA PRZESTRZEń łADUNKOWA BARDZO BOGATE WYPOSAżENIE 4*EL.SZYBY 2*AIR BAG EL.LUSTERKA EL.SZYBERACH KLIMA I ECO KLIMA ABS PODłOKIETNIK RELINGI ROLETA ITP. DUżO BY TU WYMIENIAC BARDZO DOBRY NIEZAWODNY ALE JAK STANIE TO SPORY WYDATEK NA NAPRAWY!!! POLECAM.
~adrian
Suzuki Baleno I
silnik wydaje dziwny dzwiek. Przy predkosci powyzej 100 km/h nie trzyma sie drogi nigdy wieej Baleno kombi
~mix
Suzuki Baleno I
całkiem przyjemne ato za nie duże peniądze. dość bogate wyposażenie jak na ten rocznik i te pieniądze. dostępność do części używanych spora.
~pepik
Kombi 1.8 i 16V 121KM 89kW
Suzuki Baleno I
Auto stosunkowo tanie i ekonomiczne. Można nim jeździć spokojnie oraz przyciśnąć jeśli zachodzi potrzeba.Mało popularne w kraju, porównując z innymi japończykami.
Suzuki Baleno I
Moim zdaniem auto prezentuje sie niezle na tle konkurencji europejskiej ale odstaje wyraznie od aut japonskich z tych lat
Suzuki Baleno I
samochód bardzo zgrabny, i praktycznie bezawaryjny, jedyny jego mankament to skrzynia biegów
Suzuki Baleno I Kombi