Lista ocen Suzuki Baleno III (39) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~f72
Hatchback 5d 1.2 DualJet 90KM 66kW
Wyraźnie ciszej w porównaniu ze Swiftem V. Do prędkości 100km/h słychać głównie opony, silnik praktycznie niesłyszalny. Po przekroczeniu tej prędkości pojawia się hałas opływającego powietrza oraz narasta głośność silnika, ale na bardzo akceptowalnym poziomie. Ogólnie w tej klasie i jak na japońskie auto, myślę, że czynnik wyróżniający to auto. W wersji Premium i Premium Plus znakomite, jak na tą klasę nagłośnienie z bardzo muzykalnym,...
~Arkadiusz
Hatchback 5d 1.2 DualJet 90KM 66kW
Do 100 kilometrów na godzinę jest dobrze. Przy 140 znośnie, zwłaszcza jak się jedzie z wiatrem. Pod wiatr w kabinie jest głośno. Dodatkowo bardzo mocno słychać wszelkie dźwięki dochodzące z nadkoli, dlatego kluczem do cichej kabiny są dobrej klasy, ciche opony. Zastanawiam się również nad zabezpieczeniem antykorozyjnym podwozia co powinno lekko wyciszyć nadkola i podłogę.
~Matemaa1
Hatchback 5d 1.0 BoosterJet 110KM 81kW
W tej klasie dobrze, choć należy pamiętać, że to nie jest auto przeznaczone na długie trasy. Do prędkości ok. 90 km/h naprawdę cicho, potem dużo zależy od tego, czy na zewnątrz jest wiatr. Zdarzyło mi się, że nawet przy 140 km/h panował w aucie względny spokój. Silnik stosunkowo cichy, nawet cichszy przy pewnych prędkościach od wersji 1.2
~Kacper
Hatchback 5d 1.2 DualJet 90KM 66kW
auta jest na prawdę ciche. Bardzo podoba mi się jak przy przyszpieszaniu tak delikatnie szumi/gwiżdże. Dźwięk rodem z jakiegoś sportowego auta ;D Przy 150km/h jest nadal bardzo komfortowo, można porozmawiać bez podnoszenia tonu głosu. Przy jeździe po mieście samochodu i silnika praktycznie nie słychać.
~Papillon75
Hatchback 5d 1.2 DualJet 90KM 66kW
Nie jest najgorsze i w żadnym razie nie przeszkadza w prowadzeniu rozmowy czy słuchania muzyki. Jednak powyżej 120 km zaczyna przebijać halas i nie chodzi o tylko wysokie obroty silnika, ale także odgłos z drogi.
~Pawilon
Hatchback 5d 1.2 DualJet 90KM 66kW
To miejskie auto więc wiadomo że nie posiada jakiś specjalnych wygłuszeń - zaskoczeniem jest jednak mata pod klapą silnika. Do 110km/h jest lepiej niż w innych autach tej klasy. Przy 140km/h no wiadomo, już jest głośno.
~Merida
Hatchback 5d 1.2 DualJet 90KM 66kW
Na początku wydawało mi się, że jest dość głośny, szczególnie w porównaniu do mojego poprzedniego, ale z czasem zmieniłam zdanie. Nie zwracam już uwagi na pracę silnika. Przyzwyczaiłam się i nic mi nie przeszkadza.
~konrat
Hatchback 5d 1.2 DualJet 90KM 66kW
Istotną część przebiegu zrobiłem na autostradach z prędkością 140-150 km/h i obrotami 4000/min i było wtedy głośno. Ale proszę mi znaleźć samochód w tej klasie który nie jest głośny w takiej sytuacji.
~Wojciech
Hatchback 5d 1.2 DualJet 90KM 66kW
Z biegiem lat auto zrobiło się trochę głośniejsze w środku. W instrukcji piszą, że to normalne, więc pewnie tak musi być. Przy prędkościach autostradowych robi się głośno.
Dziennik kosztów dla Suzuki Baleno III
5,4
~Wozik
Hatchback 5d 1.2 DualJet 90KM 66kW
Kabina nie jest jakoś specjalnie wyciszona za to silnik jest bardzo dobrze wyciszony co w jeździe daje wrażenie bardzo pozytywne. W porównaniu do aut tej klasy jest ok.