Lista ocen Suzuki Baleno III (39) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~R2d2
Hatchback 5d 1.2 DualJet 90KM 66kW
Bardzo cichy. Rozmowy z pasażerami to czysta przyjemność. Nie trzeba katować silnika obrotami więc w praktyce silnika wogole nie slychac.
~js
Hatchback 5d 1.2 DualJet 90KM 66kW
Bardzo cicho w zakresie 800-2500 obrotów, powyżej efekt "kosiary". Niewielkie nierówności powodują głośniejszą pracę zawieszenia.
~wozik
Hatchback 5d 1.2 DualJet 90KM 66kW
Standard w tej klasie, dla mnie jest cicho, generalnie głównie silnik jest wyciszony, reszta ze względu na wagę minimalnie:)
~Axel
Hatchback 5d 1.2 DualJet 90KM 66kW
W miarę cicho. Też zależy od opon. Nie jeździłem Bentleyem ani Rollsem, więc nie wiem, co znaczy naprawdę cicho.
~Alicja
Hatchback 5d 1.2 DualJet 90KM 66kW
Przy prędkości od 140km/h w trasie zaczyna być trochę głośniej, ale nadal można prowadzić konwersację z pasażerami z tyłu.
~selektor1
Hatchback 5d 1.2 DualJet 90KM 66kW
Auto jest dobrze wyciszone jak w tej klasie i cenie, zimowe opony Yokohama są głośne i buczą zależnie od asfaltu .
~ozga777
Hatchback 5d 1.2 DualJet 90KM 66kW
Bardzo dobrze wyciszony samochód. Przechodnie nie usuwają się z drogi, jeżeli go nie zobaczą (serio). Przy 130 km trochę go słychać.
~Francis
Hatchback 5d 1.2 DualJet 90KM 66kW
Auto stosunkowo ciche. Nawet SUV Volkswagen Tiguan chodzi głośno, jest to opinia właściciela jak i moja jak jechałem tym autem.
~bobik
Hatchback 5d 1.2 DualJet 90KM 66kW
Po prostu wzorowe, jak na taki samochód. Przy 130 słychać więcej, ale to i tak nic, w porównaniu z konkurencją.

Usterki Suzuki Baleno III

Suzuki Baleno III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Leon
Hatchback 5d 1.2 DualJet 90KM 66kW
Niskie szumy w trasie, w mieście też jest ok. Słychać trochę silnik podczas postoju, jak na tę klasę jest ok.