Lista ocen Suzuki Ignis II (56) - Ergonomia

Na liście zabraknie 73 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Emill
Hatchback 1.3 DDiS 70KM 51kW
Auto pasuje mi bardzo dobrze jak na mnie skrojone... Większość przycisków w zasięgu ręki do bezwzrokowego włączania. Super wysokie siedzenia i bardzo dobra widoczność. Długo się nie mogłem przyzwyczaić do włącznika świateł i wycieraczek inaczej niż w cytrynce i VW. Kwestia przyzwyczajenia...
~Lawyer
Hatchback 1.3 i 16V 94KM 69kW
Tu nic więcej nie napisze ponad to, co już napisano. Perfekcyjny, wszystko na swoim miejscu, w zasięgu ręki. Problem dotyczy jedynie umieszczenia gaśnicy w samochodzie. Po "długich" rozważaniach, zapakowałem ją w folię i do bagażnika, obok koła zapasowego. Innego wyjścia (i możliwość) nie było.
~wikr biuro@rubit.koscianpl
Hatchback 1.3 i 16V 94KM 69kW
nie ma problemów do narzekań,ale wskazana regulacja wysokości fotela kierowcy. W moim aucie nie ma takowej i ja przy wzroście 175cm miałem fotel w stosunku do kierownicy i szyby przedniej trochę za nisko. Podłożyłem po prowadnice fotela listwy o grubości 3cm i jest ok.
~windrob
Hatchback 1.3 i 16V 94KM 69kW
jest dobrze. Brałem pod uwagę zakup sx4. jest większy ale jak się okazało w środku miejsca mniej. A bagażnik niby większy ale te zaokrąglenia robiły wrażenie, że nie wiele da się tam ułożyć. Zadecydowałem i nie żałuję.
~von Reuffen
Hatchback 1.3 i 16V 94KM 69kW
Wszysto ok, wkurzają tylko drobnostki - niewidoczny w mocnym świetle ekran komputera pokładowego i idiotyczne wskazanie chwilowego spalania paliwa, do niczego nie przydatne. Żal że tylna kanapa nie składa sie na płasko.
~Jacek K
Hatchback 1.3 i 16V 94KM 69kW
Wg mnie wszystko na swoim miejscu. Brak np: regulacji kierownicy ale to ustawienie które jest pasuje mi bardzo dobrze. Siedzenia dość twarde ale wygodne. Jak na pojazd tej klasy to naprawdę nic więcej nie można wymagać
~jm7777
Hatchback 1.3 i 16V 4WD 94KM 69kW
Wszystko na swoim miejscu, nie wiem tylko kto wymyślił, żeby wyświetlacz centralny pokazywał chwilowe zużycie paliwa, jeśli już to mogłoby pokazywać średnie zużycie lub pozostały zasięg.
~Wojtek
Hatchback 1.5 i 16V 99KM 73kW
Dość wygodny ale z racji prostoty czuć drogę na plecach . Na długie trasy raczej się nie nadaje. Przydatny prześwit . I dobra pozycja za kierownicą. Siedzi się wyżej niż w osobówkach.
~luis
Hatchback 1.5 i 16V 4WD 99KM 73kW
Przyciski i pokrętła intuicyjne, lusterka i szyby elektryczne, nie ma się w sumie czego przyczepić, komputer zsynchronizowany z radiem pokazuje, stacje, temperaturę i spalanie
Dziennik kosztów dla Suzuki Ignis II
5,4
7,8
9,7
~kp.knap@poczta.neostrada.pl
Hatchback 1.3 i 16V 4WD 94KM 69kW
duży chłop-100kg i w porządku,bagażnik akurat,trudno zeruję się podlicznik kilometrów.sygnał dzwięku blisko koła kierownicy ,już parę razy przytrąbiłem przy manewrowaniu