Lista ocen Suzuki Jimny III (46) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 41 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał
Standard 1.3 16V 4WD 80KM 59kW
Tragiczne ogrzewanie- prawdopodobnie mam zasyfioną nagrzewnicę (nie mam zamiaru jej wydłubywać ze środka, spróbuję przepłukać). W zimę przy mrozach poniżej -10 jest fatalnie w środku. Jak jeżdzę w terenie to pomimo ustawienia na zimne i tak leci ciepłe powietrze:) Sam nawiew jest wydajny, ale od 3\'go stopnia jest głośna.
~gauldoth
Standard 1.5 TD 86KM 63kW
Klimatyzacja mrozi całkiem dobrze, a jako że objętość kabiny jest niewielka schłodzenie nie trwa długo (chyba, że brakuje środka do klimy). Z ogrzewaniem nie jest już tak szybko, diesel rozgrzewa się przy -20 C przez 15 minut.
~marian
Standard 1.3 VVT 85KM 63kW
auto się bardzo szybko nagrzewa jest super. Brak klimy powoduje parowanie szyb zwłaszca podczas deszczu, i na nic sie zda regulacja nadmuchem.paruja zwłaszca tylne szyby.Trzeba posłygiwac się szmatka do przetarcia szyb.
~Gebo
Standard 1.3 16V 80KM 59kW
W zimę ku zdumieniu innych kierowców jeżdże w krótkim rękawku. Autko nagrzewa się BŁYSKAWICZNIE i jest w nim bardzo ciepło. MOga przeszkadzać lekko parujące szyby. W lato klima działa jak należy.
~Fanka
Standard 1.3 16V 80KM 59kW
Klimatyzacja bardzo efektywna. Zimą ogrzewanie działa szybko i sprawnie. Do tego podgrzewane fotele ..... po prostu rewelacja zimową porą po 60 sekundach foteliki są cieplutkie..... !!!!!
~mariockr@interia.pl
Standard 1.3 16V 4WD 80KM 59kW
Przecietnie bo z jednej strony ogrzewanie genialne przy -20 po 1,5km zaczyna grzac, ale wentylacja fatalna nawet jadac samemu ciezko odparowac szyby - niestety brak klimy
~Piotr
Standard 1.3 VVT 85KM 63kW
Troszkę wolno się nagrzewa zimą, klima radzi sobie wystarczająco dobrze. Niestety w sprawie klimatyzacji nie jestem ekspertem ponieważ wolę otwarte okna.
~michu
Standard 1.3 VVT 85KM 63kW
Dmuchawa jest mocna na nadmuch dla pasażera lecz niewiadomo dlaczego słaba gdy przełączymy ją na okno. Samochód posiada klimatyzację która jest wydajna.
~Piotr
Standard Facelifting 1.3 VVT 4WD 85KM 63kW
Klima jest wydajna , ogrzewanie skuteczne.w zimie, albo w deszczu potrzebuje do 10 minut jazdy by nie parowały szyby
~wujotem
Standard 1.3 VVT 85KM 63kW
po paru miesiącach jeszcze nie mam skonkretyzowanego zdania. być może trochę za mało wydajne. ale na codzień w porządku