Lista ocen Suzuki Liana (75) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 77 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~marian
Hatchback 1.6 i 16V 2WD 103KM 76kW
tutaj naprawde nieżle jest dużo miejsca mozna robic z nogami co sie chce mam 187 cm w tyle za mna tez jest nieżle
~Smok
Sedan 1.6 i 16V 2WD 103KM 76kW
Bardzo dobrze, aczkolwiek osoby tęższe mogą narzekać na zbyt małą szerokość. Dla ludzi o normalnych gabarytach jest super.
~jerr
Hatchback 1.6 i 16V 4WD 106KM 78kW
Gdyby jeszcze trochę można było przesunąć fotel do tył. Ale może marudzę; przy moich 182cm nie powinienem narzekać.
~kali
Sedan 1.6 i 16V 2WD 103KM 76kW
Auta dla wysokich osób i to od razu pięciu. Sam mam prawie 2 metry więc wiem co mówię.
~Knight
Kombi 1.6 i 16V 2WD 103KM 76kW
Tylko przeciętnie i z przodu i z tyłu nie było zbyt obszernie. Natomiast był bardzo obszerny bagażnik.
~smokoviec@wp.pl
Hatchback 1.6 i 16V 2WD 103KM 76kW
Jest dobrze, w Lianie można sie poczuć jak w aucie o klasę wyzej. Odejmuję punkt za zbyt mały bagażnik.
~mmalin02
Hatchback 1.4 DDiS 90KM 66kW
siedzi sie wysoko jak w wanie mozna regulacja wysokosci fotela kierowcy daje sporo mozliwosci
~dzindzibou@gazeta.pl
Hatchback 2.3 i 16V 155KM 114kW
Bardzo dużo miejsca. Dodatkowo pochylana tylnia kanapa dodatkowo podnosi komfort pasażerów.
~Jacek
Sedan 1.6 i 16V 2WD 103KM 76kW
Nawet dużo miejsca dla XXXL (przód i tył). Bardzo dobrze się wsiada i wysiada. Wygodne fotele.

Usterki Suzuki Liana

Suzuki Liana – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Marcin
Hatchback 1.6 i 16V 4WD 106KM 78kW
Sporo przestrzeni jak na tak niewielki rozstaw osi, ale wysoka jest i to też czuć w środku.