Oceny Suzuki Swift II Hatchback 1.3 i 68KM 50kW 1989-1995

Suzuki Swift II Hatchback 1.3 i 68KM 50kW 1989-1995 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Suzuki Swift II Hatchback 1.3 i 68KM 50kW 1989-1995

~Fappo9
Hatchback 1.3 i 68KM 50kW
Bardzo dobry materiał na tzw. \"pierwsze auto\", np. dla kogoś, kto właśnie zdał na prawko. Jest tanie w eksploatacji, ponieważ praktycznie bezawaryjne. Silnik 1.3 o mocy 68KM, jak również waga 795kg, zapewniają dobre osiągi (0-100km/h: w ~11 sekund), przy niskim zużyciu paliwa. Mało jaki rywal ze starego kontynentu może się takim czymś pochwalić. Na pierwszy rzut oka, Swift nie jest może piękny (niektórych wręcz odstrasza), ale zdobycie...
4,1
~Marcin
Hatchback 1.3 i 68KM 50kW
Swift 5 drzwiowy. Super samochod - chyba ostatni prawdziwy japonczyk- oszczedny, niezawodny, zajmuje malo miejsca a ma duzo miejsca w srodku. Wyglada sympatycznie i w miare wspolczesnie. Jedyna wada jest ze nie nadaje sie na polskie warunki zimowe (sol, bloto, dzury- szybko niszcza blacharke).
~Michał
Hatchback 1.3 i 68KM 50kW
Podsumowując- auto ma przedewszystkim jeździć, a swift z tego zadania wywiązuje sie doskonale, można nim śmiało jechać w długie trasy bez obawy że stanie nagle gdzieś w polu, pozostaje kwestia wyglądu- nadwozie swifta ma zarówno swoich zwolenników jak i przeciwników- ja zaliczam sie do tych pierwszych, a lampy tylne wersji hatchback z lat 92-96 to dla mnie mistrzostwo świata :)
~SWIST
Hatchback 1.3 i 68KM 50kW
autko kupione za niecały 1000zl ,ciagle pracuje na siebie ,oszczedne i bardzo niezawodne , silnik 1.3 bardzo dynamiczny jak na swoja moc , .................prawdziwe auto MADE IN JAPAN......POLECAM ZAMIAST FIAT CC SPORTNING ZDECYDOWANIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~Psytulny :)
Hatchback 1.3 i 68KM 50kW
Dobre autko na miasto i na codzienne dojazdy do szkoly... w odroznieniu od "dziadkowego" 1.0 calkiem dynamiczne... nie nadwyreza studenckiej kieszeni przy zakupie i eksploatacji i generalnie nie sprawia zadnych problemow.
~qris20
Hatchback 1.3 i 68KM 50kW
Moja wersja 1,3 GS z 1993 sprowadzony z niemiec w 1994, wypadowy. Kubelkowe fotele, el lusterka, halogenki, spojler- ustepuje jedynie GTI. Jednak we wszystkich modelach mimo ze byly ocynkowane rdzewiejeja nadkola przednie( podloga) progi inadkola tylnie UWAGA, ciasny ale jak na swoje czsy nowoczesny. Za te pieniadze lepiej nie kupisz.
~tomek
Hatchback 1.3 i 68KM 50kW
za tą kasę nie ma nic lepszego na rynku. Następne też będzie suzuki tylko młodsze. Wszystkie matizy, fiaty, itp mają na noc a jeździłem nimi również. Autko oceniam b.dobrze.POZDRAWIAM wszystkich jeżdzących SUZUKI swift.
~Robert
Hatchback 1.3 i 68KM 50kW
mogę tylko zarzucić, z racji wieku, że moja fura nie potrafi oprzeć się korozji. w niektórych miejscach na dole drzwi, klapy przedniej i tylnej pojawiły się burchle. Również progi nie wytrzymały. Gdyby nie to, oceniłbym Suzuku Swift na 5 pod każdym względem. Robiłem trasy do 2tyś. km i nawet bezpiecznik się nie spalił.
~Damian
Hatchback 1.3 i 68KM 50kW
wydaje mi sie ze nie ma takiego oszczednego i dynamicznego auta za takie male pieniadze.
~Tomcio
Hatchback 1.3 i 68KM 50kW
super niezawodne auto i bardzo ekonomiczne o czym swiadczy przebieg bez najmniejszych usterek ( dalej jeździ w rodzinie choć ja zmieniłem na Ignisa)
Suzuki Swift II Hatchback