Lista ocen Suzuki Swift II (138) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 144 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~A SWIFT(ak) jedzie i zawija asfalt
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
no tu jest mankament świstaka - głośny a raczej słabo wyciszony plastiki trzeszczą, ale łatwo to zlikwidować!. poza tym osobiście lubię słyszeć silnik więc dla mnie ***** ale rzeczywiście tylko ***
~Psytulny :)
Hatchback 1.3 i 68KM 50kW
Silnik slychac przy wysokich obrotach... ale prz 2-2.5 t.obr. na trasie jest calkiem przyzwoicie. Wyciszenie nadkoli... praktycznie zadne... slychac zwir, piasek, wode odbijajaca sie od nadkoli.
~dabrowskir@zetokatowice.pl
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Koleżanka skarżyła się, że jej yaris buczy jak odkurzacz. Nie siedziała nigdy w swifcie przy 150 km/h. Jeżdżę często autostradą na Wrocław. Trasę robię w 1,5 godziny, ale łeb to mało nie pęka.
~Bogan Bork aka \'gottago\'
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
No to jest akurat tragedia tego auta. Silnik słychać niemiłosiernie, przy prędkościach rzędu 150-160 szum powietrza potrafi zagłuszyć radio. Z tym mankamentem trzeba się pogodzić.
~Marcin
Hatchback 1.3 i 68KM 50kW
Najslabsza strona autka. Do 100 kmh jest dobrze, ale powyzej robi sie glosno. Slychac szum wiatru i ulicy. Nie jezdze ponad 120 kmh bo sie ciezko rozmawia i nie da sluchac radia.
~Łukasz
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Po zrobieniu remontu podwozia zrobiło się cicho, nawet jazda po dziurach nie powoduje jakichś nadzwyczajnych hałasów. Mam chyba szczęście, bo każdy na wyciszenie narzeka.
~Fappo9
Hatchback 1.3 i 68KM 50kW
Przy kilkuset kilometrowych wycieczkach może być nieprzyjemnie (raz tylko na taką jechałem - 380km). Ale na krótkie wyskoki do miasta, bądź za miasto - jest OK, bo głównie tak jeżdżę.
~ejnoej@gmail.com
Sedan 1.3 68KM 50kW
Jedna z najsłabszych stron auta. Przy dłuższej trasie odgłos silnika doskwiera, również zawieszenie pracuje głośno, plastiki lubią trzeszczeć choć tragedii i tak nie ma.
~mafia
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
slabo wyciszony, wkurzajace jak jedzie sie po deszczu, slychac wydech ale mnie osobiscie to nie przeszkadzalo a nawet sie podobalo. Jadac 140 mozna normalnie rozmawiac.
~Maruszek
Hatchback 1.3 i 68KM 50kW
Tutaj najwięcej bym popracował silnik chodzi dosyć głośno. Słychać spore szumy opon zwłaszcza jak ktoś jeździ na szerokich bieżnikach. Trzeszczące plastiki - ja się przyzwyczaiłem.