Lista ocen Suzuki Swift II (143) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 139 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~byla_wlasicielka_fiara
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Ładnie wykonane wnętrze (tylko plastiki trochę trzeszczą) no ale nie wymagajny limuzyny za tą cenę. We wnętrzu czuję się bardzo dobrze wszytsko dopracowane do siebie i współgra ze sobą
~Borek
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Szybko się nagrzewa - 2 kilometry i już zaczyna lecieć ciepłe powietrze. Chłodny nawiew również nienajgorszy - możliwa oczywiście regulacja miejsc, w które ma kierować się powietrze.
~kazp@tlen.pl
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Bardzo dobrze .Cieplo w kabinmie robi sie po przejechaniu 2-*3 kilometrow. Uklad przewietrzania jest tez OK. Posiada mozlwosc odciecia powietrza do przewietrzania od zewnatrz.OK
~APOFIS "SUZUKI HAMERAID"
Sedan 1.3 68KM 50kW
Powietrze dmucha, ale bez większych rezultatów. Na nagrzanie trzeba poczekać ale jak już grzeje to dobrze. przy deszczowej pogodzie szyby paroją, i ciężko się tego pozbyć
~darostm
Hatchback 1.3 i 68KM 50kW
W wersji mojego auta niestaty nie ma klimatyzacji ale dmuchawa sie dobrze spisuje, korona mi z tyłka nie spadnie jak w lato szybe sobie uchyle.
~Lolek
Hatchback 1.3 i 71KM 52kW
Zimą dość szybko potrafi nagrzać , latem juz gorzej ..ale mozna zawsze uchylić szybki , mam owiewki na bocznych oknach tak więc nie jest źle .
~michał
Sedan 1.3 71KM 52kW
silny nadmuch ,strumień powietrza można ustawić w wieku kierunkach , ale zimą bardzo słabo grzeje. Musiałem osłaniać chłodnicę. Bardzo głośna praca dmuchawy.
~club50@wp.pl
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
bardzo szybko się nagrzewa nawet przy minus 20 na dworze, wentylacja bardzo wydajna, jedyny minus to jej głośny szum na najwyższych biegach
~Psytulny :)
Hatchback 1.3 i 68KM 50kW
Tutaj sie Suzuki nie popisalo... szybko parujace szyby, slaby nadmuch... coprawda szybko dzialajace ogrzewanie... ale nadzwyczaj skuteczne to ono nie jest.
Dziennik kosztów dla Suzuki Swift II
6,2
~TuReK
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Wentylacje jest bardzo dobra wymieniony filtr kabiny i jest naprawde dobrze w porownaniu z Fiatem Brava w ktorej wszystkie szyby paruja jak cholera