Lista ocen Suzuki Swift III (121) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 182 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jacek
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
samochody są w dość atrakcyjnych cenach a z silnikiem 1.3 85 km. to żadko spotykane sztuki. tylko nie wiem czemu wszyscy wolą inne, ale jak ktoś kupi pojeździ to to się przekona do niepozornego swifta. Gdyby ktoś miał pytania prosze pisać: agnieszkasambor@interia.pl
~Adam
Sedan 1.3 i 68KM 50kW
Za 35 tysięcy kupiłem nowy samochód prawie rodzinny, który się nie psuje. Chciałem pozostać przy tej marce, ale nowy Swift w cenie 45 tys. za hatchbacka to zupełnie nie ta cena w stosunku do wielkości i możliwości. Ale ze starego Swifta pozostała tylko nazwa...
~Art33
Hatchback 1.0 i 53KM 39kW
Węgierski montaż do d... ale to się tyczy dupereli. Miałem do wybory Seicento , Pandę i Swifta. SC znam. Pandą i Swiftem się przejechałem i wybrałem Swifta. W Pandzie dopłata za kanapę dzieloną mnie zniecheciła i ta cholerna wystająca konsola środkowa choć reszta autka była ok.
~ZwyklySzaryMati
Hatchback 1.0 i 53KM 39kW
Kupiłem za 2500zł, na początek wsadziłem ponad 1000zł no i już 1,5 roku jeździ bez problemu. Na dojazdy do pracy warto. Przywiązujcie wagę do spraw eksploatacyjnych i wsłuchujcie się w pracę auta a na pewno odwdzięczy się bezproblemową jazdą.
~Pis joł!
Hatchback 1.0 i 53KM 39kW
Jest jakaś śmieszna tendencja że za cenę Swifta, kupiłbym dużo większe, bezpieczniejsze auto. To samo dotyczy innych jeździdełek typu Corsa, Saxo, Micra (tu są dopiero jaja, widziałem ostatnio micre za 7 tysięcy, tą z okresy około 2000)
~Darek67
Sedan 1.3 i 68KM 50kW
Jedno z najtańszych wówczas aut na rynku, niezawodne, ekonomiczne, ale w zamian niewielki komfort, słabe przyspieszenie, zero wyposażenia! Coś za coś! Dla mnie najważniejsze były koszty eksploatacji, a pod tym względem nie mogłem chyba lepiej trafić!
~la chupanegra
Hatchback 1.0 i 53KM 39kW
Jak wspomniałem auto było dość tanie ale ciągłe roboty już dawno zrekompensowały tą różnicę w cenie między tym a samochodem. Na pocieszenie znam jeszcze parę innych czterokołowych pułapek droższych na wejściu o jakieś 10000PLN.
~przemo poznan
Hatchback 1.0 i 53KM 39kW
32400 za wypas bez wspomagania (niepotrzebne) el.szyby (kto wymyslił sterowanie między siedzeniami) 2 poduchy i zderzaki pod kolor no i zegarek??? lusterka ster. elektr. zupełnie niepotrzebne ale nie podgrzewane ???
~bobek
Sedan 1.0 i 53KM 39kW
rewelacyjny - auta z końca produkcji (2003r) można kupić już za ok 12000 !!! A jak pokazały można na nie liczyć - w eksploatacji ciągle są modele z początku lat 90! Polecam: www.swiftklub.pl
~Jasiu2001@poczta.fm
Hatchback 1.0 i 53KM 39kW
W tym momencie może z nim konkurowac Panda i dla wielu na pewno jest bardziej atrakcyjna ale zobaczymy co będzie po kilku latach? Fiata może mieć każdy a Suzuki tylko nieliczni!!!!!!!!!!