Lista ocen Suzuki Swift III (121) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 182 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~loteczek@go2.pl
Hatchback 1.0 i 53KM 39kW
za 33000 podgrzewane fotele, elektryczne lusterka, elektryczne szyby, wspomaganie kierownicy, dwie poduszki, centralny zamek sterowany z pilota i halogeny, czego chciec wiecej za takie pieniadze??
~Wienio
Hatchback 1.0 i 53KM 39kW
kupując auto za 3000 zł z 2001 roku, nie można oczekiwać wiele... A tu niespodzianka! Auto jest w świetnej kondycji, a jego parametry w stosunku do kosztów są najlepsze na rynku!
~artrur@vp.pl
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
5 lat temu zapłaciłem prawie 32000, bez poduszek , bez abs, bez wspomagania kierownicy ..... tylko z cntralnym zamkiem z pilotem , alarmem i el. sztbami z przodu
~Marek S.
Hatchback 1.0 i 53KM 39kW
Zapłaciłem 3 lata temu niecałe 30 tys i nie żałuję. Po 70 TKM uważam że nie ma lepszego samochodu w tej cenie. Szkoda tylko że tych podzespołów nie włożyli w nowocześniejszą budę.
~juliusz
Hatchback 1.0 i 53KM 39kW
ja kupiłem go za 33tys jest to wersja GLS wówczas ciężarowa, przerobiona teraz na osobówkę. Po zakupie myślałem czasem że przepłaciłem ale teraz wiem że nie popełniłem błędu
~Jan Nowak
Hatchback 1.3 i 68KM 50kW
Chyba jest to jedno z najlepszych aut w tej cenie, trudno żądać jakości od 18 letniego auta, jednak w tej cenie jest wg mnie najlepszy ;)
~Xperia
Hatchback 1.0 i 53KM 39kW
Za 6-letnie auto z 2002 r. z przebiegiem 15 000km z udokumentowaną pełną historią dałem w w UK przeliczeniu na zł 7500 zł. Myślę że to całkiem przyzwoicie.
~Dimur
Hatchback 1.0 i 53KM 39kW
Za tę cenę nie widzę lepszej propozycji. Jeśli już szukać to tylko wśród Japońców, ale tańszego od Swifta nie znajdziecie (no chyba, że starszy rocznik)
~MarcinKielce
Sedan 1.0 i 53KM 39kW
teraz potaniały używane ale jakbym miał go kupić nowego to bym sie niezdecydował bo jest za drogi i biedny w wyposazeniu jak "mysz koscielna"
~whitek77@wp.pl
Hatchback 1.0 i 53KM 39kW
Jak na swoja jakos auto jest tanie ale tylko w zakupie. Serwis to zupelnie inna historia. Naprawa takiego samochodu w autoryzowanej stacji obslugi to koszmar.