Lista ocen Suzuki Swift III (143) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 160 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dimur
Hatchback 1.0 i 53KM 39kW
A czego można oczekiwać od miejskiego auta z segmentu "A"? Prowadzi się łagodnie i sprawnie. Prawdę powiedziawszy to nawet silny boczny wiatr na trasie nigdy mi nie doskwierał, zatem wsio OK!!!
~automobile@o2.pl
Hatchback 1.0 i 53KM 39kW
Przebieg 23.000 km - przetoczono oba bębny hamulcowe, gdyż podczas hamowania słychać było głośne stuki z tyłu pojazdu, przy hamowaniu samochód ściągało w lewą stronę. Przy 45.000 km znów ściąga w lewo!
~hd99
Sedan 1.0 i 53KM 39kW
Jeśli się nie przekracza 130 km/h to zawieszenie wystarcza i jest bezpieczne. Troszkę słabe tylne sprężyny (tył siadł lekko), ale nie ma się co dziwić - naprawdę dużo i ciężko się nawoził.
~Art33
Hatchback 1.0 i 53KM 39kW
1 do 2 osób na pokładzie= twardy jak diabli (ale co kto lubi). Jak się go obciąży robi się nawet miękki. Prowadzenie na zakrętach bardzo dobre. Mimo że bez wspomagania układ kierowniczy pracuje dość lekko.
~Pafqo
Hatchback 1.0 i 53KM 39kW
twrade zawieszenie rekompensuje dobre trzymanie sie drogi na szybko pokonywanych zakretach:) Odczuwalne sa wszystkie nierownosci ale to juz urok tak twardego zawieszenia ktore jest dzieki temu nie do zdarcia:)
~patryk_b82
Hatchback 1.0 i 53KM 39kW
To małe autko ma duży prześwit, co ułatwia jazdę w zimie, kiedy to zamrożone bryły lodu są na jezdni. Wjazd w polną drogę ( z rozsądkiem!) też nie jest problemem.
~Maniak Świstaka
Hatchback 1.0 i 53KM 39kW
To autko mnie zadziwia. Choć waży niespełna 850 kg, to trzyma się drogi niesamowicie, zwłaszcza w zakrętach odstawia większość maluchów. Do tego kubełki i banan z buzi nie schodzi;)
~Xperia
Hatchback 1.0 i 53KM 39kW
Mam auto bez wspomagania i układ jest dość precyzyjny. Jednak z tymi wąskimi oponkami na zakrętach nie ma szaleństw bo tył zaraz ucieka, ale być może to kwestia umiejętności...
~Promass@wp.pl
Hatchback 1.3 i 68KM 50kW
Trochę jak dla mnie za miękkie zawieszenie, ale prowadzi się naprawdę dobrze. Należy uważać na wszelkich koleinach i ostrych zakrętach, ze względu na małą masę samochodu.
~artrur@vp.pl
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
twardy , trzęsie , koła na felgach 13" czuć każdą dziurę. - polecam jako samochód służbowy dla kontrolerów nawierzchni drug i utrzymania - szczególnie zimą z uwagi na brak ABS